Kaip pirkti?

Spausdinti

Kaip pirkti?

 

Įsigyti mūsų knygų galite knygynuose arba pirkdami internetu.

 

PIRKSIU INTERNETU!
Pirkdami internetu knygas gausite per 2-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, jas pristatys kurjerių tarnyba.
Norėdami pirkti knygas internetu galite tai daryti BE REGISTRACIJOS arba tapti REGISTRUOTU vartotoju. Pirkdami be registracijos, turėsite kaskart suvesti savo pristatymo duomenis, nes sistema jų nesaugos. Jeigu pirkdami pasirinksite tapti REGISTRUOTU vartotoju, sistema atsimins jūsų kontaktinius duomenis ir kaskart perkant beliks suvesti savo prisijungimo vardą bei slaptažodį.

 

KREPŠELIS
Puslapio viršuje yra Jūsų pirkinių KREPŠELIS. Ten galėsite stebėti, kokias knygas pasirinkote, taip pat bet kuriuo metu krepšelį papildyti ar išimti pirkinius.
Išsirinkę norimą knygą įsidėkite ją į savo pirkinių krepšelį spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ. Tuomet atsivers Jūsų krepšelis, kuriame galėsite nurodyti knygų kiekį. Jei  suklydote ar nusprendėte pakeisti kiekį, įrašykite į kiekio laukelį naują skaičių ir spauskite žalios spalvos varnelę. Jei knygą norite pašalinti iš krepšelio, spauskite raudoną kryžiuką. Savo krepšelyje matysite, kiek Jums reikia sumokėti už knygas ir jų pristatymą.
Jeigu Jūsų krepšelis jau pakankamai pilnas ir esate pasirengę už jį atsiskaityti Spauskite PIRKTI. Primename, kad užsakymus nuo 14,99 eurų pristatome nemokamai!

PIRKIMO ŽINGSNIAI

1 žingsnis. KAIP PRISTATYTI?

Nusprendę pirkti išsirinktas knygas, atsidursite savo pirkinių krepšelyje. Jeigu pageidaujate pirkti be registracijos, spaudžiate mygtuką PIRKTI ir suvedate savo kontaktinius duomenis. Jei esate registruotas vartotojas, jūsų duomenys jau sistemoje ir iš karto galite pasirinkti pristatymo būdą: knygų pristatymas per kurjerį (2,99 eurų mokestis). Knygų pristatymas per kurjerį jums kainuos tik jei pirksite už mažiau nei 14,99 eurų. Užsakymų pristatymas nuo 14,99 eurų  JUMS NEKAINUOS. Šiuo atveju sistema Jums automatiškai praneš apie nemokamą pristatymą.
Nurodę pristatymo būdą spauskite TOLIAU.

2 žingsnis. KUR PRISTATYTI?

Pasirinkę knygų pristatymą per kurjerius, šiame žingsnyje nurodykite, kokiu adresu knygas norite gauti. Jei atėję į puslapį prisijungėte/ prisiregistravote – šiame lange jau matysite savo, kaip PIRKĖJO, informaciją. Jei knygas norite pristatyti kitu adresu nei nurodėte registruodamiesi, įveskite jį spausdami KITAS ADRESAS.

 

3 žingsnis. KAIP APMOKĖTI?
 

Sumokėti už knygas galima Jums patogiu būdu:

- grynaisiais pinigais pristatymo metu atsiimant siuntą iš kurjerio (COD);

- per el. bankininkystės sistemą (mokėjimai.lt); apmokėjimo pasirinkimo žingsnis praleidžiamas, apmokėti galėsite patvirtinę užsakymą;

  

4 žingsnis. PERKU!

Savo kompiuterio lange matysite visas savo užsakymo detales.

Jei matote, kad visos užsakymo detalės teisingos, galite spausti mygtuką TVIRTINU UŽSAKYMĄ. Jei norite palikti mums žinutę, susijusią su pirkiniu, arba paprašyti PVM sąskaitos faktūros, prieš patvirtindami užsakymą įrašykite savo komentarą tam skirtame laukelyje.

Paspaudę mygtuką TVIRTINU UŽSAKYMĄ, atsidursite mokėjimai.lt puslapyje. Ten pasirinkite banką ir sumokėkite už pirkinius.

Patvirtinę užsakymą gausite laišką į savo el. pašto dėžutę apie sėkmingai priimtą užsakymą bei užsakymo detales. Apie gautą apmokėjimą taip pat bus pranešta el. laišku.

GERO SKAITYMO!