Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Mano virtualieji aš

Mano virtualieji aš //

Ši knyga aprašo, vertina ir analizuoja Web 2.0 e. proveržio varomąsias jėgas ir paaiškina, ką tai reiškia jums – šiandien, rytoj ir ateityje.

Knygos aprašymas...


Lieknos šlaunys per 30 dienų

Lieknos šlaunys per 30 dienų //

„Lieknos šlaunys per 30 dienų“ yra viena iš paprasčiausių ir veiksmingiausių moterims skirtų programų, padėjusi ne vienai įžymybei – aktorėms, modeliams, šokėjoms – padailinti šlaunis ir įgyti gerą formą.

Knygos aprašymas...Kaip parduoti dramblį: 51 būdas sandoriui sudaryti

Kaip parduoti dramblį: 51 būdas sandoriui sudaryti //

Knyga „Kaip parduoti dramblį“ skirta specialistams, dirbantiems pardavimo srityje: pardavimo vadybininkams, pardavimo atstovams, pardavėjams-konsultantams. Čia aprašomi pagrindiniai psichologiniai mechanizmai, vykstantys sandorio sudarymo metu.

Knygos aprašymas...


Tamsiosios Vatikano paslaptys

Tamsiosios Vatikano paslaptys //

Tai drąsiausias kada nors parašytas pasakojimas apie tai, ką slepia šventosios Vatikano sienos. Jo tikslas – tiesiog atsijoti faktus nuo prasimanymų ir atskleisti tiesą.

Knygos aprašymas...Verslas pagal Jamie Oliverį

Verslas pagal Jamie Oliverį //

Galite jį mylėti arba jo nekęsti – tai visai nesvarbu, nes Jamie Oliveris yra vienas iš garsiausių ir turtingiausių virėjų pasaulyje. Ir čia kalbame ne tik apie spagečius.

Knygos aprašymas...


Mokomasis anglų ir lietuvių kalbų teisės terminų žodynas

Mokomasis anglų ir lietuvių kalbų teisės terminų žodynas //

Žodyne pateikiami svarbiausi šiuo metu vartojami ir kai kurie anksčiau vartoti baudžiamosios, civilinės, konstitucinės, tarptautinės, darbo ir šeimos teisės terminai, atitinkantys ES teiseną.

Knygos aprašymas...Ištikimi draugai, negailestingi žudikai

Ištikimi draugai, negailestingi žudikai //

Tai pasakojimas apie slaptąsias Sovietų Sąjungos tarnybas, tiesiogiai dalyvavusias daugelyje didžiųjų dvidešimtojo amžiaus konfliktų nuo 1917 iki 1991 metų.

Knygos aprašymas...


Parnaso papėdėje

Parnaso papėdėje //

Ši knygelė, kviečianti į mūzų lankomą Parnaso papėdę, yra skirta tiems, kurie supranta, jog Europos kultūrą, lyg Atlantas ant savo pečių dangaus skliautą, laiko iš Antikos pasaulio sklidusi ir tebesklindanti išmintis, sąmojus ir saiko kultas.

Knygos aprašymas...Trump: Sandorio menas

Trump: Sandorio menas //

Knyga apie Trampo beprecedentį sandorių sudarymo meną. Visame pasaulyje milijoniniais tiražais parduodamoje knygoje pateikiama intriguojanti verslo praktika, skirta visiems, kurie siekia verslo sėkmės.

Knygos aprašymas...


Keistonomika

Keistonomika //

Knyga remiasi neįprasta prielaida: moralė atspindi tai, koks turėtų būti idealus pasaulis, o ekonomika atspindi realų pasaulį. Patikėkite, perskaitę šią knygą, per jokį kokteilių vakarėlį nepritrūksite galvosūkių ir įdomių istorijų.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 11 - 20 iš 39
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis