Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Trump: Sandorio menas

Trump: Sandorio menas //

Knyga apie Trampo beprecedentį sandorių sudarymo meną. Visame pasaulyje milijoniniais tiražais parduodamoje knygoje pateikiama intriguojanti verslo praktika, skirta visiems, kurie siekia verslo sėkmės.

Knygos aprašymas...


91 būdas taupyti arba dieta jūsų piniginei

91 būdas taupyti arba dieta jūsų piniginei //

Tai knyga apie pirmąjį asmeninių finansų valdymo žingsnį – taupymą. Konkretūs principai, pradedant psichologiniais pirkimo ypatumais, baigiant logišku banko sąlygų bei savo galimybių įvertinimu imant paskolą.

Knygos aprašymas...Keistonomika

Keistonomika //

Knyga remiasi neįprasta prielaida: moralė atspindi tai, koks turėtų būti idealus pasaulis, o ekonomika atspindi realų pasaulį. Patikėkite, perskaitę šią knygą, per jokį kokteilių vakarėlį nepritrūksite galvosūkių ir įdomių istorijų.

Knygos aprašymas...


Perkūno karys. Afganistanas

Perkūno karys. Afganistanas //

Šioje – antroje – knygoje "Perkūno karys. Afganistanas" Bartas, jau atsidūręs Afganistane, patiria, jog karo dievo PRAKEIKSMAS yra amžina ir nesunaikinama informacija.

Knygos aprašymas...Didysis UPS: dar negirdėta istorija

Didysis UPS: dar negirdėta istorija //

Šioje knygoje rasite netikėčiausių verslo idėjų, plėtros principų ir pamokų, kaip išlaikyti klientų simpatijas bei tvirtą įmonės vidinę kultūrą.

Knygos aprašymas...


Mąstyk plačiai, kirsk iš peties versle ir gyvenime

Mąstyk plačiai, kirsk iš peties versle ir gyvenime //

Du didžiausi pasaulinio masto verslininkai Donald J. Trump ir Bill Zanker atskleidžia plataus mąstymo paslaptis ir pataria, ką daryti, kad gyvenime sektųsi.

Knygos aprašymas...Menas parduoti

Menas parduoti //

Kaip įveikti potencialaus pirkėjo baimę? Kaip atskleisti ir išplėtoti poreikius? Kada vartoti „naudos kalbą“? Kaip efektyviai pristatyti prekę? Kaip atpažinti „pirkimo signalus“? Knyga "Menas parduoti" padės atsakyti į šiuos klausimus.

Knygos aprašymas...Verslas kaip ekspedicija

Verslas kaip ekspedicija //

Tai ne autobiografija, tačiau ji atskleidžia bendrovės „Rujan“ ir prekių ženklo „Ekspedicija“ lyderio asmenybę. Tai ne verslo vadovėlis, tačiau jame pasakojama, kaip pasiekti puikių rezultatų versle.

Knygos aprašymas...


Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato)

Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato) //

Tapkite prisiekusiaisiais pačiuose įdomiausiuose teismo procesuose! "Garsiausios pasaulio bylos" nukelia Jus tiesiai į teismo salę, kurioje vyksta viena iš šioje knygoje aprašomų garsiausių teisinių kovų.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 21 - 30 iš 43
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis