Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas

Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas //

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius... Detektyvo prieskoniais pagardinta istorija skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti viską iš naujo.

Knygos aprašymas...


Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Patarimai paauglėms

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Patarimai paauglėms //

Bendraamžių spaudimas, apkalbos, tėvų supratimo stoka bei pirmieji neretai sudėtingi santykiai su vaikinais – tai tik kelios problemos, su kuriomis susiduria paauglės šiame iššūkių kupiname laikotarpyje.

Knygos aprašymas...Rojaus atspindžiai (kišeninio formato)

Rojaus atspindžiai (kišeninio formato) //

Kiek savo gyvenimo metų paaukotumėte pavojingam darbui džiunglėse, jei turėtumėte iki sielos gelmių persmelkusią misiją? Ar ryžtumėtės atsisakyti šiuolaikinio gyvenimo komforto dėl troškimo pažinti ir meilės gyvūnams?

Knygos aprašymas...


Juodoji gulbė (Išparduota)

Juodoji gulbė (Išparduota) //

Per penkerius metus Amerikoje parduota 4 milijonai egzempliorių. 36 savaites skelbiama New York Times perkamiausių knygų sąraše. Išversta į 37 pasaulio kalbas. Pripažinta viena įtakingiausių verslo knygų per pastarąjį dešimtmetį.

Knygos aprašymas...Neatrastoji Kinija

Neatrastoji Kinija //

Fotografijų albumas, kuris suteikia galimybę iš arčiau pažinti didžiąją Azijos valstybę. Dviejų fotografų – lietuvio Vytauto Daraškevičiaus ir kino Song Džendziuno – nuotraukose Kinija perteikiama turisto ir vietinio gyventojo akimis.

Knygos aprašymas...


Mirksnis (kišeninis formatas)

Mirksnis (kišeninis formatas) //

Pasitelkus moderniąją neurologiją ir psichologiją, „Mirksnis“ pakeis jūsų supratimą apie sprendimų priėmimo eigą. Nuo šiol jūs jau niekada nebemąstysite taip, kaip mąstėte anksčiau.

Knygos aprašymas...Amžiams atskirti nuo grožio

Amžiams atskirti nuo grožio //

Tikra istorija apie skurdžiausius Mumbajaus miesto gyventojus, jų niūrią buitį ir skaudžius likimus. Autorė įtaigiai ir vaizdžiai dėlioja epizodus iš lūšnyno kasdienybės, leisdama viską stebėti iš labai arti, kartu išgyventi kiekvieną šių žmonių patirtį.

Knygos aprašymas...


Išskirtys (kišeninis formatas)

Išskirtys (kišeninis formatas) //

Tikroji sėkmės istorija yra visai kitokia, nei mes manėme. Jei norime suprasti, kodėl kai kuriems žmonėms nepaprastai sekasi, turėtume atidžiau dairytis aplink juos ir pažvelgti į detales, kurios iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingos.

Knygos aprašymas...Lietuvos karai

Lietuvos karai //

Knygoje pristatoma susisteminta faktinė informacija bei statistiniai duomenys apie XIX-XX a. Lietuvos nacionalinę karo patirtį.

Knygos aprašymas...


Kaip įsigyti draugų skaitmeniniame amžiuje (kišeninis formatas)

Kaip įsigyti draugų skaitmeniniame amžiuje (kišeninis formatas) //

Įžymiojo bestselerio „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ pasirodymo 75-ųjų metinių proga išleidžiami nesenstantys Karnegio patarimai, pritaikyti skaitmeniniam amžiui, kuriame gyvename šiandien.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 31 - 40 iš 41
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis