Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis

Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis // Aušra Bijaminienė

„Žinau, kad turiu mesti rūkyti.“ „Reikia pradėti sportuoti, bet...“ „Norėčiau rasti bendrą kalbą su savo vaikais.“ „Turėčiau nueiti pas stomatologą, bet bijau.“„Jeigu turėčiau daugiau laiko, tada...“

Knygos aprašymas...


LEAN STARTUP metodika

LEAN STARTUP metodika // Eric Ries

LEAN STARTUP metodo tikslas – išmokyti „vairuoti“ naują verslą. Užuot kaip prielaidas kūrę ateities planus, naują verslą valdykite vairu, vadinamąja atgalinio ryšio kilpa GAMINK, ĮVERTINK, MOKYKIS.

Knygos aprašymas...Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas

Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas // Brendon Burchard

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius... Detektyvo prieskoniais pagardinta istorija skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti viską iš naujo.

Knygos aprašymas...


Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato)

Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato) // Edward W. Knappman

Tapkite prisiekusiaisiais pačiuose įdomiausiuose teismo procesuose! "Garsiausios pasaulio bylos" nukelia Jus tiesiai į teismo salę, kurioje vyksta viena iš šioje knygoje aprašomų garsiausių teisinių kovų.

Knygos aprašymas...Rojaus atspindžiai

Rojaus atspindžiai // Birutė M. F. Galdikas

Kiek savo gyvenimo metų paaukotumėte pavojingam darbui džiunglėse, jei turėtumėte iki sielos gelmių persmelkusią misiją? Ar ryžtumėtės atsisakyti šiuolaikinio gyvenimo komforto dėl troškimo pažinti ir meilės gyvūnams?

Knygos aprašymas...


Kai klausymas atgyja

Kai klausymas atgyja // Paul Madaule

Knygoje iš naujo prikeliamas įgūdis, kurį kiekvienas iš mūsų turi, – įgūdis, kuris, laiduodamas geresnį ir energingesnį gyvenimą, gali pagerinti bendravimą, kūrybingumą, gebėjimą mokytis.

Knygos aprašymas...Trump: Mąstyk kaip milijardierius

Trump: Mąstyk kaip milijardierius // Donald J. Trump

Knygoje rasite puikių nusimanančio žmogaus patarimų, kaip investuoti pinigus į nekilnojamąjį turtą, kaip dirbti per tarpininkus, rekonstruoti pastatus, kaip nustatyti turto vertę, pirkti, parduoti nekilnojamąjį turtą, kaip gauti hipoteką ir kt.

Knygos aprašymas...


Trump: Kaip tapti turtingam

Trump: Kaip tapti turtingam // Donald J. Trump

Nekilnojamojo turto magnatas, populiariausių knygų autorius ir televizijos impresarijus D.J.Trampas šioje precedento neturinčioje knygoje atvirai dalijasi verslo išmintimi ir patarimais, atskleidžia savo sėkmės paslaptis.

Knygos aprašymas...Parnaso papėdėje

Parnaso papėdėje // Aleksandra Teresė Veličkienė

Ši knygelė, kviečianti į mūzų lankomą Parnaso papėdę, yra skirta tiems, kurie supranta, jog Europos kultūrą, lyg Atlantas ant savo pečių dangaus skliautą, laiko iš Antikos pasaulio sklidusi ir tebesklindanti išmintis, sąmojus ir saiko kultas.

Knygos aprašymas...


Trumpas medicinos chemijos terminų žinynas

Trumpas medicinos chemijos terminų žinynas // Henrikas Firantas, Regina Firantienė

Knygoje pateikti 547 daugiausia chemijos terminai, tačiau yra keletas fizikos ar biologijos terminų. Visi terminai trumpai motyvuotai ir glaustai paaiškinami, be to pateikiami atitikmenys anglų kalba.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 1 - 10 iš 37
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis