Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Verslas pagal Jamie Oliverį

Verslas pagal Jamie Oliverį //

Galite jį mylėti arba jo nekęsti – tai visai nesvarbu, nes Jamie Oliveris yra vienas iš garsiausių ir turtingiausių virėjų pasaulyje. Ir čia kalbame ne tik apie spagečius.

Knygos aprašymas...


Mokomasis anglų ir lietuvių kalbų teisės terminų žodynas

Mokomasis anglų ir lietuvių kalbų teisės terminų žodynas //

Žodyne pateikiami svarbiausi šiuo metu vartojami ir kai kurie anksčiau vartoti baudžiamosios, civilinės, konstitucinės, tarptautinės, darbo ir šeimos teisės terminai, atitinkantys ES teiseną.

Knygos aprašymas...Ištikimi draugai, negailestingi žudikai

Ištikimi draugai, negailestingi žudikai //

Tai pasakojimas apie slaptąsias Sovietų Sąjungos tarnybas, tiesiogiai dalyvavusias daugelyje didžiųjų dvidešimtojo amžiaus konfliktų nuo 1917 iki 1991 metų.

Knygos aprašymas...


Parnaso papėdėje

Parnaso papėdėje //

Ši knygelė, kviečianti į mūzų lankomą Parnaso papėdę, yra skirta tiems, kurie supranta, jog Europos kultūrą, lyg Atlantas ant savo pečių dangaus skliautą, laiko iš Antikos pasaulio sklidusi ir tebesklindanti išmintis, sąmojus ir saiko kultas.

Knygos aprašymas...Trump: Sandorio menas

Trump: Sandorio menas //

Knyga apie Trampo beprecedentį sandorių sudarymo meną. Visame pasaulyje milijoniniais tiražais parduodamoje knygoje pateikiama intriguojanti verslo praktika, skirta visiems, kurie siekia verslo sėkmės.

Knygos aprašymas...


Keistonomika

Keistonomika //

Knyga remiasi neįprasta prielaida: moralė atspindi tai, koks turėtų būti idealus pasaulis, o ekonomika atspindi realų pasaulį. Patikėkite, perskaitę šią knygą, per jokį kokteilių vakarėlį nepritrūksite galvosūkių ir įdomių istorijų.

Knygos aprašymas...Perkūno karys. Afganistanas

Perkūno karys. Afganistanas //

Šioje – antroje – knygoje "Perkūno karys. Afganistanas" Bartas, jau atsidūręs Afganistane, patiria, jog karo dievo PRAKEIKSMAS yra amžina ir nesunaikinama informacija.

Knygos aprašymas...


Didysis UPS: dar negirdėta istorija

Didysis UPS: dar negirdėta istorija //

Šioje knygoje rasite netikėčiausių verslo idėjų, plėtros principų ir pamokų, kaip išlaikyti klientų simpatijas bei tvirtą įmonės vidinę kultūrą.

Knygos aprašymas...Mąstyk plačiai, kirsk iš peties versle ir gyvenime

Mąstyk plačiai, kirsk iš peties versle ir gyvenime //

Du didžiausi pasaulinio masto verslininkai Donald J. Trump ir Bill Zanker atskleidžia plataus mąstymo paslaptis ir pataria, ką daryti, kad gyvenime sektųsi.

Knygos aprašymas...


Menas parduoti

Menas parduoti //

Kaip įveikti potencialaus pirkėjo baimę? Kaip atskleisti ir išplėtoti poreikius? Kada vartoti „naudos kalbą“? Kaip efektyviai pristatyti prekę? Kaip atpažinti „pirkimo signalus“? Knyga "Menas parduoti" padės atsakyti į šiuos klausimus.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 11 - 20 iš 41
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis