Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Verslas kaip ekspedicija

Verslas kaip ekspedicija //

Tai ne autobiografija, tačiau ji atskleidžia bendrovės „Rujan“ ir prekių ženklo „Ekspedicija“ lyderio asmenybę. Tai ne verslo vadovėlis, tačiau jame pasakojama, kaip pasiekti puikių rezultatų versle.

Knygos aprašymas...


Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato)

Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato) //

Tapkite prisiekusiaisiais pačiuose įdomiausiuose teismo procesuose! "Garsiausios pasaulio bylos" nukelia Jus tiesiai į teismo salę, kurioje vyksta viena iš šioje knygoje aprašomų garsiausių teisinių kovų.

Knygos aprašymas...Viršūnės ir slėniai

Viršūnės ir slėniai //

Net ir pats blogiausias gyvenimo laikotarpis slepia naujas galimybes, tik reikia jas atrasti ir išnaudoti. Kaip tai padaryti? Pasinaudokite šia trumpa ir paprasta istorija. Ji žavi tuo, kad padeda ieškoti atsakymų kiekvienam, kuris tikrai to nori.

Knygos aprašymas...


Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas

Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas //

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius... Detektyvo prieskoniais pagardinta istorija skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti viską iš naujo.

Knygos aprašymas...4 valandos kūnui

4 valandos kūnui //

JEI NENORITE PASIEKTI GREITŲ REZULTATŲ, NESKAITYKITE ŠIOS KNYGOS

Knygos aprašymas...


Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Patarimai paauglėms

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Patarimai paauglėms //

Bendraamžių spaudimas, apkalbos, tėvų supratimo stoka bei pirmieji neretai sudėtingi santykiai su vaikinais – tai tik kelios problemos, su kuriomis susiduria paauglės šiame iššūkių kupiname laikotarpyje.

Knygos aprašymas...Rojaus atspindžiai (kišeninio formato)

Rojaus atspindžiai (kišeninio formato) //

Kiek savo gyvenimo metų paaukotumėte pavojingam darbui džiunglėse, jei turėtumėte iki sielos gelmių persmelkusią misiją? Ar ryžtumėtės atsisakyti šiuolaikinio gyvenimo komforto dėl troškimo pažinti ir meilės gyvūnams?

Knygos aprašymas...


Juodoji gulbė (Išparduota)

Juodoji gulbė (Išparduota) //

Per penkerius metus Amerikoje parduota 4 milijonai egzempliorių. 36 savaites skelbiama New York Times perkamiausių knygų sąraše. Išversta į 37 pasaulio kalbas. Pripažinta viena įtakingiausių verslo knygų per pastarąjį dešimtmetį.

Knygos aprašymas...Neatrastoji Kinija

Neatrastoji Kinija //

Fotografijų albumas, kuris suteikia galimybę iš arčiau pažinti didžiąją Azijos valstybę. Dviejų fotografų – lietuvio Vytauto Daraškevičiaus ir kino Song Džendziuno – nuotraukose Kinija perteikiama turisto ir vietinio gyventojo akimis.

Knygos aprašymas...


Amžiams atskirti nuo grožio

Amžiams atskirti nuo grožio //

Tikra istorija apie skurdžiausius Mumbajaus miesto gyventojus, jų niūrią buitį ir skaudžius likimus. Autorė įtaigiai ir vaizdžiai dėlioja epizodus iš lūšnyno kasdienybės, leisdama viską stebėti iš labai arti, kartu išgyventi kiekvieną šių žmonių patirtį.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 21 - 30 iš 39
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis