Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Mąstyk plačiai, kirsk iš peties versle ir gyvenime

Mąstyk plačiai, kirsk iš peties versle ir gyvenime //

Du didžiausi pasaulinio masto verslininkai Donald J. Trump ir Bill Zanker atskleidžia plataus mąstymo paslaptis ir pataria, ką daryti, kad gyvenime sektųsi.

Knygos aprašymas...


Menas parduoti

Menas parduoti //

Kaip įveikti potencialaus pirkėjo baimę? Kaip atskleisti ir išplėtoti poreikius? Kada vartoti „naudos kalbą“? Kaip efektyviai pristatyti prekę? Kaip atpažinti „pirkimo signalus“? Knyga "Menas parduoti" padės atsakyti į šiuos klausimus.

Knygos aprašymas...Verslas kaip ekspedicija

Verslas kaip ekspedicija //

Tai ne autobiografija, tačiau ji atskleidžia bendrovės „Rujan“ ir prekių ženklo „Ekspedicija“ lyderio asmenybę. Tai ne verslo vadovėlis, tačiau jame pasakojama, kaip pasiekti puikių rezultatų versle.

Knygos aprašymas...Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato)

Garsiausios pasaulio bylos (kišeninio formato) //

Tapkite prisiekusiaisiais pačiuose įdomiausiuose teismo procesuose! "Garsiausios pasaulio bylos" nukelia Jus tiesiai į teismo salę, kurioje vyksta viena iš šioje knygoje aprašomų garsiausių teisinių kovų.

Knygos aprašymas...


Viršūnės ir slėniai

Viršūnės ir slėniai //

Net ir pats blogiausias gyvenimo laikotarpis slepia naujas galimybes, tik reikia jas atrasti ir išnaudoti. Kaip tai padaryti? Pasinaudokite šia trumpa ir paprasta istorija. Ji žavi tuo, kad padeda ieškoti atsakymų kiekvienam, kuris tikrai to nori.

Knygos aprašymas...Lyderystės menas

Lyderystės menas //

Šiandien reikia naujo tipo lyderių – galinčių įkvėpti ir motyvuoti kitus vadovaujantis amžinaisiais lyderystės principais: lankstumu, prisitaikymu, patikimumu, valdžios pasidalijimu.

Knygos aprašymas...


Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas

Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas //

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius... Detektyvo prieskoniais pagardinta istorija skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti viską iš naujo.

Knygos aprašymas...Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Patarimai paauglėms

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Patarimai paauglėms //

Bendraamžių spaudimas, apkalbos, tėvų supratimo stoka bei pirmieji neretai sudėtingi santykiai su vaikinais – tai tik kelios problemos, su kuriomis susiduria paauglės šiame iššūkių kupiname laikotarpyje.

Knygos aprašymas...


Rojaus atspindžiai (kišeninio formato)

Rojaus atspindžiai (kišeninio formato) //

Kiek savo gyvenimo metų paaukotumėte pavojingam darbui džiunglėse, jei turėtumėte iki sielos gelmių persmelkusią misiją? Ar ryžtumėtės atsisakyti šiuolaikinio gyvenimo komforto dėl troškimo pažinti ir meilės gyvūnams?

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 21 - 30 iš 43
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis