Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas

Archyvas

Rūšiavimas:
Juodoji gulbė

Juodoji gulbė //

Per penkerius metus Amerikoje parduota 4 milijonai egzempliorių. 36 savaites skelbiama New York Times perkamiausių knygų sąraše. Išversta į 37 pasaulio kalbas. Pripažinta viena įtakingiausių verslo knygų per pastarąjį dešimtmetį.

Knygos aprašymas...


Neatrastoji Kinija

Neatrastoji Kinija //

Fotografijų albumas, kuris suteikia galimybę iš arčiau pažinti didžiąją Azijos valstybę. Dviejų fotografų – lietuvio Vytauto Daraškevičiaus ir kino Song Džendziuno – nuotraukose Kinija perteikiama turisto ir vietinio gyventojo akimis.

Knygos aprašymas...Mirksnis (kišeninis formatas)

Mirksnis (kišeninis formatas) //

Pasitelkus moderniąją neurologiją ir psichologiją, „Mirksnis“ pakeis jūsų supratimą apie sprendimų priėmimo eigą. Nuo šiol jūs jau niekada nebemąstysite taip, kaip mąstėte anksčiau.

Knygos aprašymas...


Amžiams atskirti nuo grožio

Amžiams atskirti nuo grožio //

Tikra istorija apie skurdžiausius Mumbajaus miesto gyventojus, jų niūrią buitį ir skaudžius likimus. Autorė įtaigiai ir vaizdžiai dėlioja epizodus iš lūšnyno kasdienybės, leisdama viską stebėti iš labai arti, kartu išgyventi kiekvieną šių žmonių patirtį.

Knygos aprašymas...Išskirtys (kišeninis formatas)

Išskirtys (kišeninis formatas) //

Tikroji sėkmės istorija yra visai kitokia, nei mes manėme. Jei norime suprasti, kodėl kai kuriems žmonėms nepaprastai sekasi, turėtume atidžiau dairytis aplink juos ir pažvelgti į detales, kurios iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingos.

Knygos aprašymas...


Lietuvos karai

Lietuvos karai //

Knygoje pristatoma susisteminta faktinė informacija bei statistiniai duomenys apie XIX-XX a. Lietuvos nacionalinę karo patirtį.

Knygos aprašymas...Kaip įsigyti draugų skaitmeniniame amžiuje (kišeninis formatas)

Kaip įsigyti draugų skaitmeniniame amžiuje (kišeninis formatas) //

Įžymiojo bestselerio „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ pasirodymo 75-ųjų metinių proga išleidžiami nesenstantys Karnegio patarimai, pritaikyti skaitmeniniam amžiui, kuriame gyvename šiandien.

Knygos aprašymas...


Pakilimas

Pakilimas //

Puikiai nusisekusia asmenine karjera (nuo pardavėjo iki regionų vadovo) galintis pasigirti norvegų rašytojas pateikia praktinį gidą, kaip valdyti savo emocijas ir mintis darbinėje aplinkoje, kad pasiektume geriausių rezultatų.

Knygos aprašymas...


Rodyti #  
Rezultatai 31 - 40 iš 43
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis