Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos » ELON MUSK
Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantasDidieji Lietuvos valdovai

ELON MUSK
Padidinti


ELON MUSK


Kaina: 17,99 €
15,99 €
Sutaupote: 1,99 €

Turite klausimų?

Tarptautinis bestseleris
New York Times bestseleris
One of the Best Books of the Year by The Wall Street Journal
#1 Business bestseller UK knygynuose Waterstones


„Manai, aš nenormalus?“ Tokiu intriguojančiu E. Musko klausimu pradedamas biografinis Ashlee Vance pasakojimas apie genijaus iš Pietų Afrikos kelionę į pasaulinį verslo elitą. Ši kelionė kupina pakilimų ir nuosmukių, išbandymų ir triumfo akimirkų, o svarbiausia – atsidavimo savo darbui, idėjoms ir siekiui pakeisti pasaulį. „Norėčiau mirti žinodamas, kad žmonijos laukia šviesi ateitis“, – sako E. Muskas. Ir tai nėra tušti pažadai! Tik jam vienam žinomu būdu jis sugebėjo vienu metu pasiekti didžiausią dešimtmečio pažangą kosmoso, automobilių ir energetikos sektoriuose.

E. Musko sukurta bendrovė „SpaceX“ nuskraidino atsargų kapsulę į Tarptautinę kosminę stotį ir saugiai sugrąžino ją atgal į Žemę. Tai privertė nutilti Elono atžvilgiu skeptiškiausiai nusiteikusius mokslininkus net ginčuose apie, regis, utopišką jo idėją – Marso apgyvendinimą. Kita jo bendrovė, „Tesla Motors“, sukūrė „Model S“, o vėliau – ir visureigį „Model X“ – išskirtinius elektra varomus automobilius, atėmusius amą visai automobilių pramonei. Ir tai − dar ne viskas. E. Muskas yra sparčiai augančios saulės energetikos įmonės „Solar City“ įkūrėjas.

Taigi ši knyga – apie E. Musko pasaulį, kuriame mokslinė fantastika paverčiama realybe. Nenustebkite, jei artimiausioje ateityje mes visi vienaip ar kitaip tapsime jo pasaulio dalimi.

: Išsami informacija
Antraštė ELON MUSK
Paantraštė „Tesla“, „SpaceX“ ir fantastinės ateities paieškos
Autorius Ashlee Vance
Vertėjas Vilma Kačerauskienė
ISBN 978-609-437-335-0
Leidimo metai 2016
Puslapių skaičius 348
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15,5x3,0cm
Svoris 480 g
SerijaPristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis