Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Visos knygos » Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas
Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais. 1 tomas4 valandos kūnui

Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas
Padidinti


Auksinis gyvenimo bilietas: įkvepiantis romanas


Kaina: 8,70 €
3,58 €
Sutaupote: 5,11 €

Turite klausimų?

 

 

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius...


Ši detektyvo prieskoniais pagardinta, tačiau šviesi ir įkvepianti istorija skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti iš naujo. Labai tikėtina, kad tokią galimybę – auksinį gyvenimo bilietą – jūs jau turite. Jei norite juo pasinaudoti, pasiruoškite išmokti keletą pamokų, kurios labai paprastos, bet pernelyg dažnai pamirštamos.


Taigi, sveiki atvykę į keistą atrakcionų parką, kuriame gali nutikti bet kas. Čia gali išsipildyti ir didžiausi troškimai, ir slapčiausios baimės. Čia jūsų laukia atsakymai, kurių seniai ieškojote, ir dalykai, kuriuos ilgai stengėtės pamiršti. Pro parko vartus galite įžengti tik pažadėję ne bėgti nuo tiesos, bet žvelgti jai į akis. Iš čia galite būti išmesti už menkiausius prasižengimus arba galite būti apdovanoti labiau, nei įsivaizdavote. Kuo baigsis ši kelionė – priklauso tik nuo jūsų pačių.


Jaunasis knygos autorius Brendonas Beršardas (Brendon Burchard) geriau nei bet kas kitas žino, ką reiškia suteikta antra galimybė. Po rimtos automobilio avarijos jis pasižadėjo gyventi taip, kad nebetektų gailėtis dėl veltui iššvaistyto laiko. Ir kol kas jam tai puikiai pavyksta: Brendonas veda lyderystės bei pokyčių valdymo seminarus garsiausiems universitetams ir didžiausioms kompanijoms, dirba savanoriu keliose ne pelno organizacijose, o jo knygos puikuojasi bestselerių sąrašuose.

 


 

Tai buvo mano pirmasis tikras bučinys. Tą akimirką jaučiausi kaip devintame danguje ir nežinojau, kad netrukus pateksiu į baisiausią savo gyvenimo pragarą.

Tėvas pašaukė mane į vidų. Iš balso supratau, kad jis girtas. Pasakiau Dženei, kad tuoj grįšiu, ir įėjęs vidun pažvelgiau į ilgą koridorių, kuris vedė link virtuvės. Per langą mačiau kieme besitvarkančią mamą.

Kai įžengiau į tėvo kambarį, jis staigiai pašoko nuo savo krėslo ir įsmeigė į mane žvilgsnį, kupiną įtūžio.

– Kodėl, po velnių, nepadėjai mamai sutvarkyti virtuvės?

– Tėti, aš buvau lauke su...

– Man neįdomūs tavo pasiteisinimai. Tu visada prisigalvoji, kaip pasiteisinti. Tavo motina visą dieną plūkėsi, ruošdama tau šitą prakeiktą vakarėlį, o tu net negali susitvarkyti?

– Tėti, aš sėdėjau verandoje su... – man nė nespėjus baigti tėvas trenkė man per veidą rankoje laikydamas alaus skardinę. Parkritau ant žemės.

– Tu, šikniau! Juk sakiau, kad nenoriu girdėti iš tavęs jokių pasiteisinimų!

Spyręs man į pilvą jis riktelėjo, kad atsikelčiau. Bandžiau atsistoti, o jis vis rėkė:

– Tu niekada negerbei savo motinos! Po antro smūgio į veidą alaus skardine vėl parkritau ant žemės ir susiriečiau į kamuoliuką. Tėvas nesiliovė manęs spardyti.

Galiausiai išgirdau mamos klyksmą. Ji šaukdama prašė tėvo liautis. Pakėlęs akis išvydau ją stovinčią tarp mūsų ir bandančią jį nuraminti. Tarpduryje persigandusi stovėjo ir Dženė.

Kai mama nuvežė Dženę namo, nusivaliau sukruvintą nosį ir sutvarkiau virtuvę. Tėvas abejingai žiūrėjo televizorių savo kambaryje.

Nepraėjus nė valandai į duris paskambino policija. Kol tėvas kalbėjosi su pareigūnais, stovėjau žiūrėdamas virtuvėje ir galvojau, kad juos greičiausiai iškvietė Dženės tėvai. Tikėjausi, kad policija surakins tėvą antrankiais ir uždarys iki gyvos galvos. Bet užtrukę vos akimirką jie apsisuko ir išėjo.

Išbalęs tėvas atėjo į virtuvę.

– Paimk raktelius, – liepė jis. – Nuveši mus į ligoninę. Tavo mama pateko į avariją.

Po to, kai ji nuvežė Dženę namo, girtas vairuotojas lėkdamas degant raudonai šviesai trenkėsi į jos mašiną.

(Ištrauka iš knygos)


 

: Išsami informacija
Antraštė Auksinis gyvenimo bilietas
Paantraštė Įkvepiantis romanas
Autorius Brendon Burchard
Vertėjas Vaiva Lešinskaitė
ISBN 978-609-437-129-5
Leidimo metai 2012
Puslapių skaičius 264
Įrišimas Minkšti viršeliai
Formatas 21,5x14,6x2 cm
Svoris 301 g
SerijaPristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis