Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Visos knygos » Pakilk ir prabilk!
Iškiliausios Lietuvos moterysVerslas kaip ekspedicija

Pakilk ir prabilk!
Padidinti


Pakilk ir prabilk!


Kaina: 5,48 €
4,59 €
Sutaupote: 0,89 €

Turite klausimų?

Tapkite puikiu oratoriumi, kokiu visada norėjote būti!


Visi iš karto atpažįstame puikų oratorių, kai tik tokį išgirstame. Atrodo, kad toks žmogus turi tokių savybių – pasitikėjimo savimi, charizmatiškumo, iškalbingumo, erudicijos – kurių stokoja likusieji. Tačiau gebėjimas gerai kalbėti atsistojus priešais kitus yra tik įgūdis, o ne Dievo dovana. Tai reiškia, kad kiekvienas gali to išmokti, jei tik gaus gerų pamokymų.


„Pakilk ir prabilk!“ duoda jums viską, ką būtina žinoti, norint tapti susitvardančiu, nepriekaištingu, meistrišku oratoriumi. Ji atskleidžia metodus, kuriuos sėkmingai naudojo daugybė puikių oratorių per visą žmonijos istoriją. Šioje knygoje sužinosite, kaip tinkamai pasiruošti sakyti kalbą, išsiugdyti savo unikalų, nepakartojamą stilių, įveikti scenos baimę ir per minutę įgyti klausytojų palankumą, užkariauti jų širdis.

Ji pilna naudingų patarimų, realaus gyvenimo pavyzdžių, įskaitant ir kai kuriuos pasaulio žymiausius oratorius. Tai geriausias viešo kalbėjimo vadovas. Pagrindiniai metodai, kurių išmoksite iš šios knygos, tikrai pravers jums ateityje.


Apie autorių


Dale Carnegie (1888–1955) buvo asmeninio tobulėjimo žanro pradininkas. Jo knyga „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ yra užkariavusi milijonų skaitytojų širdis ir tapusi šio žanro klasika. Šiandies Dale Carnegie Training organizacijos programos prieinamos daugiau kaip 30 kalbų daugiau nei 85 šalyse.

: Išsami informacija
Antraštė Pakilk ir prabilk!
Paantraštė Kaip tapti puikiu oratoriumi – meistriškumo paslaptys
Autorius Dale Carnegie Training
Vertėjas Leonas Tamošiūnas
ISBN 978-609-437-102-8
Leidimo metai 2011
Puslapių skaičius 320
Įrišimas Minkšti viršeliai
Formatas 17x11x2,4 cm
Svoris 224 g
SerijaPristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis