Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Tobulėjimui » Gyvas dangaus įrodymas
Pabėgimas iš Lagerio Nr. 14Juodoji gulbė (Išparduota)

Gyvas dangaus įrodymas
Padidinti


Gyvas dangaus įrodymas


Kaina: 9,57 €
7,99 €
Sutaupote: 1,58 €

Turite klausimų?

DANGUS IŠ TIESŲ YRA


Tokią žinią pasauliui perteikia savo akimis pomirtinį gyvenimą regėjęs neurochirurgas Ebenas Alexanderis. Kadaise skeptiškai reagavęs į pasakojimus apie anapusinį pasaulį, šiandien gydytojas tvirtina – kita būtis egzistuoja.


Staiga užklupusi liga nugramzdino gydytoją į komos būseną, atskirdama jo sielą nuo fizinio kūno. Su kiekviena diena, praleista ligos patale, jo organizmas nenumaldomai silpo, tačiau dvasia pasinėrė į naujus, dar niekada neišgyventus potyrius. Šis netikėtas likimo iššūkis leido Ebenui atitrūkti nuo realaus pasaulio ir pažinti tai, kas slypi už mūsų suvokimo ribų, bei išmokti svarbiausią gyvenimo pamoką. Kaip gydytojas, jis įsitikino, kad sąmonė egzistuoja net tada, kai smegenys nefunkcionuoja. Ir tai, kad šitai teko patirti jam, gydytojui neurologui, Ebenas suprato kaip kvietimą naujai įvertinti mokslinius tokios būklės paaiškinimus.

 

„Jeigu prieš šį įvykį būtumėte paklausę, kiek žmogus, pabudęs iš komos, gali atsiminti, būčiau sakęs, kad nieko. Mane ištiko šokas, kad prisiminiau savo patirtį. Tai buvo turtinga ir ypač reali dvasinė odisėja. Tiesą sakant, ji buvo vienintelis dalykas, kurį prisiminiau atgavęs sąmonę“, – viename interviu pasakoja E. Aleksanderis.


Įspūdinga ir neįkainojama patirtis pakeitė gydytojo gyvenimą. Atrasta tiesa jis dalijasi su mumis, kad paskatintų permąstyti dvasines vertybes ir atrasti sielos pilnatvę.

 


 

„Kol buvau patekęs į komą, mano smegenys ne tik deramai neveikė. Jos neveikė visai. Ir vis dėlto, nepasaint visko, aš buvau gyvas ir suvokiantis, tikrai suvokiantis, visatoje, kuriai visų pirma būdinga meilė, sąmoningumas ir realumas. Man tai buvo neginčijamas faktas. Žinojau tai labai aiškiai, iki skausmo.“

 

(Ištrauka iš knygos): Išsami informacija
Antraštė Gyvas dangaus įrodymas
Paantraštė Neurochirurgo kelionė į pomirtinį gyvenimą
Autorius Eben Alexander
Vertėjas Nida Norkūnienė
ISBN 978-609-437-217-9
Leidimo metai 2013
Puslapių skaičius 208
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15,5x2 cm
Svoris 350 g
Serija


Jus taip pat gali sudominti

Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.
8,99 €
6,98 €
Sutaupote: 2,01 €


Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.
9,99 €
7,99 €
Sutaupote: 2,01 €Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis