Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Išpardavimas

Išpardavimas

Rūšiavimas:

Kitur: 43,50 €
Mūsų kaina: 14,99 €Fotografijų albumas, kuris suteikia galimybę iš arčiau pažinti didžiąją Azijos valstybę. Dviejų fotografų – lietuvio Vytauto Daraškevičiaus ir kino Song Džendziuno – nuotraukose Kinija perteikiama turisto ir vietinio gyventojo akimis.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 8,41 €
Mūsų kaina: 1,19 €Pats žinomiausias ir populiariausias Marijos Matiós romanas „Saldžioji Darusia“ pagrįstai yra pavadintas „tragedija, tolygia XX amžiaus istorijai“, o pati Darusia – „beveik bibliniu personažu“.

[Knygos aprašymas]Kitur: 10,39 €
Mūsų kaina: 4,36 €Daryti tai, ką mėgsti, ir kartu keisti pasaulį. Atrodo neįmanoma? Kompanija TOMS – puikus pavyzdys, kaip be didelių išteklių, bet turint uždegančią idėją galima sukurti savo sėkmės istoriją.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 8,83 €
Mūsų kaina: 3,00 €Pagrindinė knygos tema – finansų krizė, sudavusi skaudų smūgį visai Europos ekonomikai. Ironiškas autoriaus žvilgsnis kiaurai skrodžia atskiras Europos valstybes, į dienos šviesą traukdamas finansines „nuodėmes“, sutrikdžiusias jų finansinį stabilumą.

[Knygos aprašymas]Kitur: 8,70 €
Mūsų kaina: 3,58 €Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius... Detektyvo prieskoniais pagardinta istorija skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti viską iš naujo.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 5,78 €
Mūsų kaina: 3,99 €Tapkite prisiekusiaisiais pačiuose įdomiausiuose teismo procesuose! "Garsiausios pasaulio bylos" nukelia Jus tiesiai į teismo salę, kurioje vyksta viena iš šioje knygoje aprašomų garsiausių teisinių kovų.

[Knygos aprašymas]Kitur: 10,89 €
Mūsų kaina: 5,44 €Žodyne pateikiami svarbiausi šiuo metu vartojami ir kai kurie anksčiau vartoti baudžiamosios, civilinės, konstitucinės, tarptautinės, darbo ir šeimos teisės terminai, atitinkantys ES teiseną.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 13,98 €
Mūsų kaina: 10,00 €Billas Gatesas – žmogus, kurio vizija pakeitė mūsų pasaulį. Savo knygoje jis imasi vedlio vaidmens, kad parodytų kelią į skaitmeninę sėkmę – aprašo 12 esminių žingsnių, kaip išnaudoti informacines technologijas.

[Knygos aprašymas]Kitur: 2,90 €
Mūsų kaina: 1,91 €Knygoje smulkiai aprašoma šešių žmonių varginanti ir nuotykių kupina kelionė į Marsą.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 1,73 €
Mūsų kaina: 0,99 €Fantastiniame romane skaitytojų dėmesiui pateikiami du pasakojimai, tęsiantys Raganiaus karo istoriją.

[Knygos aprašymas]


Rodyti #  
Rezultatai 1 - 10 iš 11
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis