Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » IŠPARDAVIMAS

IŠPARDAVIMAS

Rūšiavimas:

Kitur: 13,98 €
Mūsų kaina: 6,99 €Garsaus šiuolaikinių technologijų kūrėjo Kevino Ashtono knyga „Kaip paskraidinti žirgą“ supažindina su žmonijos kūrybinės minties raida atskleisdama neįtikėtiną tiesą apie kūrėjus bei patį kūrybos procesą. „Žmonėms kūryba tas pats, kas paukščiui skrydis.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 2,49 €
Mūsų kaina: 0,99 €Lietuvos Respublikos darbo kodeksas. Papildytas leidimas 2015 m. rugsėjo 1 d.

[Knygos aprašymas]Kitur: 34,75 €
Mūsų kaina: 19,99 €ISTORINIŲ ROMANŲ TRILOGIJA

[Knygos aprašymas]


Kitur: 43,50 €
Mūsų kaina: 9,99 €Fotografijų albumas, kuris suteikia galimybę iš arčiau pažinti didžiąją Azijos valstybę. Dviejų fotografų – lietuvio Vytauto Daraškevičiaus ir kino Song Džendziuno – nuotraukose Kinija perteikiama turisto ir vietinio gyventojo akimis.

[Knygos aprašymas]Kitur: 8,41 €
Mūsų kaina: 1,00 €Pats žinomiausias ir populiariausias Marijos Matiós romanas „Saldžioji Darusia“ pagrįstai yra pavadintas „tragedija, tolygia XX amžiaus istorijai“, o pati Darusia – „beveik bibliniu personažu“.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 3,50 €
Mūsų kaina: 0,99 €Vien 2011 m. už elektrą ir gamtines dujas Lietuva Rusijos bendrovėms sumokėjo 500 mln. eurų. Joks monopolininkas nesutiks paprastai atsisakyti tokios rinkos, nes energijos ištekliai tapo galios šaltiniu dėl šiame sektoriuje besisukančių milžiniškų pinigų.

[Knygos aprašymas]Kitur: 10,39 €
Mūsų kaina: 2,99 €Daryti tai, ką mėgsti, ir kartu keisti pasaulį. Atrodo neįmanoma? Kompanija TOMS – puikus pavyzdys, kaip be didelių išteklių, bet turint uždegančią idėją galima sukurti savo sėkmės istoriją.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 8,83 €
Mūsų kaina: 3,00 €Pagrindinė knygos tema – finansų krizė, sudavusi skaudų smūgį visai Europos ekonomikai. Ironiškas autoriaus žvilgsnis kiaurai skrodžia atskiras Europos valstybes, į dienos šviesą traukdamas finansines „nuodėmes“, sutrikdžiusias jų finansinį stabilumą.

[Knygos aprašymas]Kitur: 5,78 €
Mūsų kaina: 2,99 €Tapkite prisiekusiaisiais pačiuose įdomiausiuose teismo procesuose! "Garsiausios pasaulio bylos" nukelia Jus tiesiai į teismo salę, kurioje vyksta viena iš šioje knygoje aprašomų garsiausių teisinių kovų.

[Knygos aprašymas]


Kitur: 9,81 €
Mūsų kaina: 2,99 €Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kam sunku prisiversti skaityti nuobodžius ar sudėtingus verslo vadovėlius. Painių frazių ir įmantrių minčių čia nerasite.

[Knygos aprašymas]


Rodyti #  
Rezultatai 1 - 10 iš 18
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis