Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos » Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote?
Turtingojo tėčio investavimo vadovasNaujoji galia

Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote?
Padidinti


Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote?


Kaina: 19,99 €
17,99 €
Sutaupote: 2,01 €

Turite klausimų?

„Tokių spalvingų antraščių ne krepšinio temomis, kiek atsirado per šiuos sezonus, daugiau nepasitaikė“, šypsosi „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas, prisimindamas 2008-2013 metus.

Šis laikotarpis ryškiai šviečia ne tik šiemet 75-metį mininčio klubo istorijoje, bet ir sirgalių bei krepšininkų atmintyje.

LKL rungtynių boikotas, atlyginimo atėjusi išsireikalauti apsaugos įmonė, 10 litų į „Žalgirio“ biurą atnešęs kukliai apsirengęs senolis, su 150 tūkst. litų grynaisiais namo važiavusio Jono Mačiulio automobilio užblokavimas.

Arvydo Sabonio, Gintaro Krapiko, Manto Kalniečio, Pauliaus Jankūno, kitų krepšininkų ir trenerių papasakotos istorijos, kurios nugulė šioje knygoje, privers nusišypsoti ir visai kitomis akimis pažvelgti į patį keisčiausią „Žalgirio“ gyvavimo laikotarpį.  

Be abejo, pagrindinį vaidmenį jame atliko Vladimiras Romanovas. Gelbėtojas, vyr. treneris, gydytojas. Kokių tik pareigų komandos valdymo laikotarpiu neužėmė garsus verslininkas.

Jis tikrino krepšininkų sveikatą su „Odos dujų analizatoriumi“, perduodavo treneriams lapelius su krepšininkų žaidimo minutėmis ir numatytais keitimais, nusprendė, kad komandai vadovaus patys žaidėjai. V. Romanovui nepaklususį tuometinį klubo vyr. trenerį Darių Maskoliūną apsauginiai neįleido į treniruotę.

Kvapą gniaužiančios ir humoro pilnos istorijos leis pažinti iki šiol viešai neskelbtas „Žalgirio“ komandos nuotaikas tais neeiliniais 2008-2013 metais.

: Išsami informacija
Antraštė Aš - stebuklas,jūs nepastebėjote?
Paantraštė Neeiliniai Kauno "Žalgirio" metai valdant Vladimirui Romanovui
Autorius Jonas Miklovas
Vertėjas
ISBN 978-609-437-382-4
Leidimo metai 2019
Puslapių skaičius 416
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15x3,6 cm
Svoris 450 g
Serija


Jus taip pat gali sudominti

Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.
17,99 €
14,99 €
Sutaupote: 3,00 €Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis