Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas » Iškiliausios Lietuvos moterys

Iškiliausios Lietuvos moterys

Jonas Užurka  • Knygos aprašymas
  • Išsamiau

ISTORINIŲ ROMANŲ TRILOGIJA

 

Karalienė Morta: meilė ir karūnos žavesys

Romanas nukelia į iškilios karalienės Mortos laikus – XIII amžių ir pasakoja apie garsias to meto asmenybes, jų gyvenimus ir nuotykius, karaliaus dvaro intrigas.
Jame skaitytojas sutiks ne tik ryžtingą karalienę, karaliaus patarėją, iškilmių puotose besišypsančią moterį, bet ir patirs jaunosios kunigaikštytės aistringą, kupiną nuotykių meilę, jau subrendusios Mortos moterišką jautrumą, užuojautą, motinišką švelnumą, rūpestingumą ir niekada neblėstančią meilę karaliui Mindaugui. Sutiks ir karalių Mindaugą. Tik šį kartą – ne su kalaviju rankose...

 

Kunigaikštienė Birutė: taurios meilės drama

Romano veiksmas vyksta gūdžiais viduramžių laikais – XIV amžiuje. Du broliai – didieji kunigaikščiai Algirdas ir Kęstutis – sėkmingai valdo iš tėvo Gedimino paveldėtas žemes, kuria naujas šeimas, augina vaikus, kariauja su Kryžiuočių ir Kalavijuočių ordinais, plečia Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Mirus Algirdui prasideda politinės intrigos, nesutarimai tarp Kęstučio ir jo sūnėno Jogailos. Nuolatiniai ordinų puldinėjimai, dažni Kęstučio žygiai nualina kraštą, suskaldo didikus. Žlunga diarchija, nusilpsta Kęstutis. Galiausiai jis klastingai nužudomas, tragiško likimo sulaukia ir Birutė, visą laiką labai mylėjusi, prižiūrėjusi ir globojusi savo vyrą.
Kūrinyje gausu karo žygių aprašymų, puikiai perteikta karaliaus dvaro atmosfera, sodriomis spalvomis piešiami moterų – Kęstučio žmonos Birutės ir Algirdo žmonos Julijonos – paveikslai.


Sofija Vytautaitė - kunigaikštienės meilė ir kančia

Romane pasinersime į paslaptingą, intriguojantį viduramžių gyvenimą, į dviejų kilmingų žmonių meilės aistras ir dramatiškas kančias. Kartu su kunigaikštiene Sofija skaitytojas dalyvaus šventinėse puotose, skaudžiai išgyvens tragiškas nelaimes, brangiausių žmonių netektis, tremtį.
Sofija Vytautaitė įvykdys savo protėvių ir tėvų valią. Jos palikuonys taps ne tik Maskvos, bet ir visos Rusios valdovais.


Šią trilogiją Jums pristatysime NEMOKAMAI!Dalintis

: Išsami informacija
Antraštė Iškiliausios Lietuvos moterys
Paantraštė Istorinių romanų trilogija
Autorius Jonas Užurka
Vertėjas
ISBN 978-609-437-097-7
Leidimo metai 2011
Puslapių skaičius 936
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x14,9 cm
Svoris 1879 g
Serija

Jus taip pat gali sudominti

34,75 €
26,99 €
Sutaupote: 7,76 €


Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Knygyno internete TOP 5

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis