Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Laisvalaikiui » Užmirštieji baltų valdovai
Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais. 1 tomasInvestavimo į auksą ir sidabrą vadovas (su DVD)

Užmirštieji baltų valdovai
Padidinti


Užmirštieji baltų valdovai


Kaina: 34,22 €
32,77 €
Sutaupote: 1,45 €

Turite klausimų?

 

ISTORINIŲ ROMANŲ TRILOGIJA


Narsusis Rugila – Aleksandro Makedoniečio senelis

Šioje knygoje patirsite tokius priešistorinių laikų pojūčius, kokių iki šiol dar niekada ir niekur, skaitydami apie mūsų gilią praeitį, nesate patyrę.

Puslapis po puslapio nusikelsite į kelių tūkstantmečių praeitį, pakeliausite po plačiąsias mūsų protėvių baltų žemes, susitiksite su įvairių luomų žmonėmis, su kylančios Makedonijos karalystės karaliumi Pilypu Antruoju, patirsite jo karštą ir aistringą meilę baltų valdovo dukrai Medumpei, pasinersite ir dar ne į vieną romantinę meilę, tragiškus likimus. Įvairiomis, labai intriguojančiomis aplinkybėmis susitiksite su šiaurės rytų kaimynais finougrais, su kitais mūsų kaimynais – stepių skitais ir karingaisiais persais.

Visa tai vyko prieš du su puse tūkstančio metų mūsų protėvių baltų žemėse, valdant didžiajam baltų žemių valdovui Rugilai.


Sumanusis Tautvaldis – nuo Nemuno iki Dunojaus

Skaitydami susitiksime su mūsų priešistorės laikotarpio valdovais, susipažinsime su mūsų protėvių baltų žemėmis, papročiais, sumaniais valdovais, jų gyvenimu.

Sužinosime ne tik apie senovės graikų princesės meilę baltų karo vadui, bet ir apie aistringą baltų valdovo meilę...

Bendrausime su Aleksandru Makedoniečiu, dalyvausime karo žygiuose, patirsime įdomių meilės intrigų... O svarbiausia, kad pirmą kartą pajusime iš ūkų kylančią paslaptingą mūsų tautos dvasią.


Išmintingasis Visvaldas – baltų agonijos liudytojas

Šioje knygoje ne tik mūsų jaunojo valdovo karšta meilė Neapolio princesei griūvančios Romos galybės ir liepsnojančių baltų žemių akivaizdoje...

Tuo metu, kai germanės glėbyje nunuodijamas Atila, mūsų karo vadai nugali pasaulio užkariautojus hunus. Kylanti Bizantija siekia baltų valdovo giminystės, o mūsų protėviai susigiminiuoja su kaimynais ugrofinais.

Sužinosime, kaip klastingai dėl meilės nužudomas paskutinysis galingas baltų valdovas... Ir dar daug nuotykių bei įvykių patirs skaitytojas, atsivertęs šią knygą.

 

: Išsami informacija
Antraštė Užmirštieji baltų valdovai
Paantraštė Istorinių romanų trilogija
Autorius Jonas Užurka
Vertėjas
ISBN 978-609-437-136-3
Leidimo metai 2012
Puslapių skaičius 783
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22,5x15,5x7 cm
Svoris 1665 g
SerijaPristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis