Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Gera kaina » 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta jūsų piniginei

91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta jūsų piniginei

Linata Dvareckienė


Kitur: 5,51 €
Mūsų kaina: 3,99 €

  • Knygos aprašymas
  • Išsamiau

Ar kada nors pagalvojote, kad taupymo principai labai panašūs į dietos laikymosi principus? Ir lieknėjant, ir taupant reikia žinoti, kodėl tai darai. Abiem atvejais rezultatai gana greitai tampa akivaizdūs, tereikia valios, noro ir trupučio laiko.


Knygos autorė, išgyvenusi asmeninę savo šeimos finansinę krizę, per keletą metų iš įvairių šaltinių surinko, apibendrino ir pateikė 99 taupymo principus, paremtus pačios patirtimi ir kitų moterų pavyzdžiais.
„Ši knyga – tai įrodymas, kad ir nebūnant finansų specialiste galima išmokti valdyti savo pinigus. Tikiuosi, ji pakeis moterų požiūrį ir padės atrasti efektyviausius būdus taupyti. Turėti pinigų – tai pirmiausia gyventi laisviau, saugiau ir būti ne tokiai priklausomai. Juk kai moteris jaučiasi saugesnė, ji tampa ramesnė ir laimingesnė, o kai laimingesnė moteris, laimingesnė ir šeima. Noriu visoms, perskaičiusioms šią knygą, palinkėti tapti ir visada išlikti savarankiškomis, finansiškai stipriomis ir atrasti naujas galimybes.


Didžiausias šios knygos ir kartu mano darbo įvertinimas bus, jei pažadėsite, kad ją perskaičiusios, įgyvendinsite bent vieną, bet pačią didžiausią savo finansinę svajonę."


Knygos autorė Linata DvareckienėDalintis  
Antraštė 91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta jūsų piniginei
Autorius Linata Dvareckienė
ISBN 978-609-437-247-6
Leidimo metai 2014
Puslapių skaičius 236
Įrišimas Minkšti viršeliai
Formatas 21x14,6x2
Svoris 0,31
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!
Nuo vasario 21 d., dėl vykstančios Vilniaus knygų mugės 2018, užsakymų pristatymas gali vėluoti!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis