Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas » Mirksnis (kišeninis formatas)

Mirksnis (kišeninis formatas)

Malcolm Gladwell  • Knygos aprašymas
  • Išsamiau


NEMĄSTYK – MIRKSĖK !


Stulbinančios sėkmės sulaukusioje knygoje „Virsmo taškas" Malcolmas Gladwellas naujai pažvelgė į mus supantį pasaulį, o „Mirksnyje" jis iš pagrindų keičia mūsų vidinio pasaulio supratimą.


„Mirksnis" – tai knyga apie mąstymą nemąstant, apie akimirksniu priimamus sprendimus, nors iš tikrųjų jų priėmimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti. Kodėl vieni priima puikius sprendimus, o kiti nuolat nevykusius? Kodėl vieni vadovaujasi savo nuojauta ir laimi, o kiti vis klysta ir klumpa? Kaip iš tiesų veikia mūsų smegenys – darbe, klasėje, virtuvėje ar miegamajame? Ir kodėl dažniausiai pačių geriausių sprendimų neįmanoma paaiškinti?


„Mirksnyje" susitiksime su psichologu, galinčiu per keletą stebėjimo minučių nuspėti atsitiktinės poros santuokos tvirtumą; su teniso treneriu, žinančiu, kada žaidėjas suklys, raketei dar net nepalietus kamuoliuko; su senienų žinovu, kuris tik pažvelgęs atpažįsta klastotę. Čia aprašytos ir didžiosios „mirksnio" sukeltos nesėkmės: Warreno Hardingo išrinkimas JAV prezidentu, naujosios Coca-Cola ir policininkų nušauto Amadou Diallo istorijos. „Mirksnyje" geriausius sprendimus priima ne apdorojantys daugiausia informacijos arba ilgiausiai svarstantys, bet įvaldę „plono raikymo" meną – reikšmingiausių duomenų atsirinkimą iš begalinio įmanomų variantų skaičiaus. Pasitelkus moderniąją neurologiją ir psichologiją, taip pat talentingai, kaip ir klasika tapusioje knygoje „Virsmo taškas", „Mirksnis" pakeis jūsų supratimą apie sprendimų priėmimo eigą.


Nuo šiol jūs jau niekada nebemąstysite taip, kaip mąstėte anksčiau.


 


Dalintis

: Išsami informacija
Antraštė Mirksnis
Paantraštė Gebėjimas mąstyti nemąstant
Autorius Malcolm Gladwell
Vertėjas Marija Turčinskienė
ISBN 987-609-437-240-7
Leidimo metai 2014
Puslapių skaičius 307
Įrišimas Minkšti viršeliai
Formatas 17x11x1,9 cm
Svoris 180 g
Serija

Jus taip pat gali sudominti

4,06 €
2,99 €
Sutaupote: 1,07 €


Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.
14,21 €
7,99 €
Sutaupote: 6,21 €


Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis