Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos » Dovydas ir Galijotas
Ką pamatė šuoBaltai: nuo genčių iki karalystės

Dovydas ir Galijotas
Padidinti


Dovydas ir Galijotas


Kaina: 15,99 €
10,99 €
Sutaupote: 5,00 €

Turite klausimų?


„Svarbu ne ūgis, o smūgis" – byloja liaudies išmintis. Būtent šią idėją gvildena pasaulinių bestselerių „Virsmo taškas", „Mirksnis", „Išskirtys" ir „Ką pamatė šuo" autorius, kanadiečių mąstytojas Malcolmas Gladwellas. Jo naujausios knygos „Dovydas ir Galijotas", sulaukusios didžiulio skaitytojų susidomėjimo, centre – nauja teorija, teigianti, kad ne viskas, kas atrodo jėga ir stiprybė, iš tiesų yra neįveikiama, o silpnumas ir trūkumai ne visada yra nepakeičiamas likimo nuosprendis.


Pasitelkdamas Biblijos motyvą – garsiąją Dovydo ir Galijoto kovą – kaip silpnesniojo pergalės prieš stipresnįjį simbolį, autorius analizuoja mūsų stereotipinį mąstymą apie kliūtis ir sunkumus, kviesdamas pažvelgti į viską pozityviau. Istoriniai ir politiniai įvykiai bei socialiniai reiškiniai, kuriais remiasi M. Gladwellas, atskleidžia mūsų įsitikinimus sudrebinsiančią tiesą – tai, ką mes laikome nesėkme, dažniausiai nulemia labai teigiamus pokyčius mūsų gyvenime.


M. Gladwello knyga „Dovydas ir Galijotas" plėtoja dar vieną požiūrį keičiančią ir nusistovėjusį mąstymą kritikuojančią idėją. Naujoji autoriaus teorija įtikins kiekvieną, kad dažnai tai, kas atrodo lyg piktas likimo pokštas, nėra vien tik sunkumas, kurį turime išgyventi. Tai neribotas galimybes atnešantis iššūkis, kurį įveikę galime niekais paversti savo klaidingą nusistatymą, kas iš tiesų yra stiprybė, o kas – silpnumas.

 

: Išsami informacija
Antraštė Dovydas ir Galijotas
Paantraštė Milžinų nugalėjimo menas
Autorius Malcolm Gladwell
Vertėjas Ovidijus Stokys
ISBN 978-609-437-254-4
Leidimo metai 2014
Puslapių skaičius 296
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15x2,7 cm
Svoris 480 g
Serija


Jus taip pat gali sudominti

Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.
14,21 €
7,99 €
Sutaupote: 6,21 €Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis