Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Visos knygos » Bumerangas
Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais. 2 tomasPabėgimas iš Lagerio Nr. 14

Bumerangas
Padidinti


Bumerangas


Kaina: 8,83 €
3,00 €
Sutaupote: 5,83 €

Turite klausimų?

Pagrindinė knygos tema – finansų krizė, sudavusi skaudų smūgį visai Europos ekonomikai. Ironiškas ir gana kritiškas autoriaus žvilgsnis kiaurai skrodžia atskiras Europos valstybes, į dienos šviesą traukdamas finansines „nuodėmes", sutrikdžiusias jų finansinį stabilumą bei visos Europos ekonominį gyvenimą.


Knygoje drąsiai viešinamos kruopščiai slepiamos vyriausybių ir bankų finansinės machinacijos, nebijant įvardinti tikrųjų kaltininkų. Visgi šie rimti M. Lewis pareiškimai jokiu būdu nevirsta „sausu", vien faktais išmargintu traktatu. Kandūs, dažnai sarkazmo lydimi pastebėjimai, atskleidžiantys atskiroms Europos tautoms būdingus savitumus, privers ne kartą nusišypsoti ar net garsiai nusijuokti.


Kita vertus, autorius nelieka tik dar vienu bambančiu visažiniu kritiku, pirštu baksnojančiu į padarytas klaidas Europoje ir Amerikoje. Jis ne tik ironizuoja dabartį, bet ir ryžtasi prognozuoti, kas laukia Europos ateityje bei kokią kainą jai teks sumokėti už padarytas finansines spekuliacijas.


Vos tik pasirodžiusi Michael Lewis knyga „Bumerangas" sukėlė didžiulę susidomėjimo ir diskusijų bangą. Ji buvo išversta į 25 užsienio kalbas ir tapo viena skaitomiausių verslo knygų visame pasaulyje, ypač Europoje, nes būtent ji atsidūrė šios knygos dėmesio centre.

 „Atsitiko štai kas: visi Airijoje tikėjo, kad kažkur joje yra mažas išmintingas žmogelis, atsakingas už jų pinigus, ir dabar pirmą kartą jį pamatė. O kai pamatė, tai tarė sau: „Ką, šitas šiknius? Šitoks perdyla atsako už mano pinigus?" Štai tada visus ir apėmė panika..."


„Tačiau nespėjus iki galo sudėlioti minčių šiuo klausimu, už manęs sėdėjęs keleivis ėmė krepšį iš virš galvų esančios lentynos, ir jo stuktelėjimas išvijo kvailas mintis iš mano galvos. Netrukus įsitikinau, kad islandų vyrai, kaip ir briedžiai, avinai ir kiti raguoti žinduoliai, mano, jog tokie stuktelėjimai yra būtini ir neišvengiami evoliucinėje kovoje už būvį."


(Ištraukos iš knygos)

 

: Išsami informacija
Antraštė Bumerangas
Paantraštė „Kietas“ Europos nusileidimas
Autorius Michael Lewis
Vertėjas Leonas Ramutis Tamošiūnas
ISBN 978-609-437-153-0
Leidimo metai 2013
Puslapių skaičius 192
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15,5x1,9 cm
Svoris 345 g
SerijaPristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis