Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Verslui » Nuo nulio iki vieneto

Nuo nulio iki vieneto

Peter Thiel, Blake Masters


Kitur: 13,98 €
Mūsų kaina: 11,99 €

  • Knygos aprašymas
  • Išsamiau

 

„Jei norite sukurti geresnę ateitį, turite ieškoti paslapčių. O svarbiausia paslaptis ta, kad vis dar yra neatrastų horizontų ir neištirtų sričių, galinčių pakeisti žmonijos ateitį!“ – tokią žinią mums skelbia žymus verslininkas ir investuotojas, „PayPal“ įkūrėjas Peteris Thielas.

Savo knygoje „Nuo nulio iki vieneto“ autorius kartu su jaunesniuoju kolega Blake’u Mastersu dalijasi mintimis, kas svarbiausia kuriant naują, inovatyvų ir vertingą verslą. Versle, kaip ir gyvenime, dviratis negali būti išrastas antrą kartą. Kitas Billas Gatesas nesukurs operacinės sistemos, o kitas Markas Zuckerbergas nesugalvos socialinio tinklo. Nėra prasmės daryti tai, ką moka ir daro kiti. Susižavėjus svetima sėkme, kyla impulsas daryti tą patį, tik geriau. Tačiau taip gimsta tik netvari konkurencija. Tik kurdami kažką naujo mes iš nulio tampame vienetu, t. y. iš nieko – kažkuo.

Knygos autoriai įsitikinę, didžiausia pažanga slypi naujose technologijose, kurios nebūtinai turi sietis su informacinėmis technologijomis (kompiuterija). Nėra jokių priežasčių, kodėl negalėtų tobulėti ir kitos, Silicio slėniui nepriklausančios sritys. Pasaulį pakeisiančios inovacijos gali gimti bet kurioje pramonės ir verslo srityje, juk, gerai pagalvojus, „bet koks naujas, geresnis ir kūrybiškesnis procesas ir yra technologija“.

Ši knyga nesuteiks sėkmės recepto, kaip kurti tokias technologijas – juk čia ir slypi paslaptis. Tačiau ji įkvėps mąstyti inovatyviau, kelti tinkamus klausimus tinkamu laiku, išmokti žvilgtelėti į ateitį, o svarbiausia – sėkmingai kurti ir valdyti įmonę, vadinamą startuoliu.


Dalintis  
Antraštė Nuo nulio iki vieneto
Paantraštė Startuolio užrašai, arba kaip kuriama ateitis
Autorius Peter Thiel, Blake Masters
Vertėjas Vilma Kačerauskienė
ISBN 978-609-437-305-3
Leidimo metai 2015
Puslapių skaičius 200
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15x2 cm
Svoris 320 g

Jus taip pat gali sudominti

Kitur: 10,39 €
Mūsų kaina: 4,36 €
Kitur: 11,60 €
Mūsų kaina: 10,44 €
Kitur: 13,98 €
Mūsų kaina: 11,99 €
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!
Nuo vasario 21 d., dėl vykstančios Vilniaus knygų mugės 2018, užsakymų pristatymas gali vėluoti!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis