Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos » Kuo galite pasitikėti?
Tarp juoda ir baltaInvestavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys

Kuo galite pasitikėti?
Padidinti


Kuo galite pasitikėti?


Kaina: 13,98 €
7,99 €
Sutaupote: 6,00 €

Turite klausimų?

Stovime ant trečios didžiausios žmonijos istorijoje pasitikėjimo revoliucijos slenksčio“, – teigia knygos „Kuo galite pasitikėti?“ autorė Rachel Botsman.

Intriguojančiu, lengvu, kupinu saviironijos ir humoro stiliumi autorė atskleidžia, kaip informacinės technologijos bei pasitikėjimas internetu teikiamomis paslaugomis keičia mūsų gyvenimus ir kuria naują pasitikėjimo eros pradžią.

Anot R. Botsman, dar visai neseniai pasitikėjimas buvo labai asmeninis reikalas: pasitikėjome šeima, draugais ir draugų draugais. Šiuo metu drąsiai sėdame į pavėžėjimo paslaugas teikiančio nepažįstamojo automobilį, apsistojame privačiuose būstuose atostogų metu, o internetinėje erdvėje noriai dalijamės svarbiausiais savo gyvenimo momentais, nesukdami galvos dėl šių duomenų saugumo. Kodėl? Ogi todėl, kad pasitikime. Ir tai, anot R. Botsman, tik pradžia.

Šioje savo knygoje autorė dosniai dalijasi su skaitytojais savo ir iškiliausių ekspertų įžvalgomis: kaip skaitmeninės inovacijos pakeis mūsų gyvenimus ateityje; kodėl Billas Gatesas, Stephenas Hawkingas ir Elonas Muskas taip baiminasi pažangos dirbtinio intelekto srityje; ar kriptovaliutos, tokios kaip Bitcoin ir Ether, išstums įprastas valiutas; prie ko gali privesti Kinijoje pradėta piliečių reitingavimo sistema ir kodėl pasitikėjimas toks svarbus net kokaino prekeiviams tamsiajame internete...

Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus kartais priblokš, o kartais pralinksmins, tačiau neabejotinai paskatins susimąstyti apie permainas, kurios neišvengiamai pakeis visų mūsų gyvenimus.

: Išsami informacija
Antraštė Kuo galite pasitikėti?
Paantraštė Kaip technologijos mus suartino ir kodėl gali išskirti
Autorius Rachel Botsman
Vertėjas Milda Baronaitė
ISBN 978-609-437-360-2
Leidimo metai 2017
Puslapių skaičius 400
Įrišimas Kieti viršeliai
Formatas 22x15x3,2 cm
Svoris 440 g
Serija


Jus taip pat gali sudominti

13,98 €
6,99 €
Sutaupote: 7,00 €Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis