Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Archyvas » Viršūnės ir slėniai

Viršūnės ir slėniai

Spencer Johnson  • Knygos aprašymas
  • Išsamiau

„Vien tik norais nieko nepasieksi. Susidraugauk su tikrove.“


Nereikia nė sakyti, kad mūsų gyvenimas pilnas viršūnių ir slėnių.
Viršūnės – tai akimirkos,  kai branginame tai, ką turime. Slėniai – tai akimirkos, kai ilgimės to, ko mums trūksta. Ne visada galime suvaldyti tai, kas vyksta aplink. Bet mūsų asmeninės viršūnės ir slėniai priklauso nuo to, kuo tikime, ir kaip elgiamės.


Kiekvienas, net ir pats blogiausias gyvenimo laikotarpis slepia naujas galimybes, tik reikia jas atrasti ir išnaudoti. Kaip tai padaryti? Pasinaudokite šia trumpa ir paprasta istorija. Ji žavi tuo, kad padeda ieškoti atsakymų kiekvienam, kuris tikrai to nori.


„Viršūnės ir slėniai“ – tai pasakojimas apie jaunuolį, artimą kiekvienam iš mūsų. Kamuojamas nesėkmių, dvejonių ir nusivylimo jis iškeliauja ten, kur tikisi atrasti gražesnį gyvenimą. Tačiau kelionėje herojus atranda visai ne tai, ko tikėjosi. Jo tikslas pasirodo esąs kur kas sudėtingesnis, o sutikti žmonės ir išmoktos pamokos – gilesnės ir vertos daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.


Šią trumpą istoriją perskaitysite per valandą, bet tai, ko išmoksite, pravers visą likusį gyvenimą.


Psichologijos specialisto ir medicinos mokslų daktaro Spencerio Johnsono knygos išverstos į daugiau nei keturiasdešimt septynias kalbas ir parduodamos milijoniniais tiražais visame pasaulyje. Pačios žinomiausios – tai „Dovana“, kartu su Kennethu Blanchardu parašyta „Vadybos sėkmė – sprendimai per minutę“ ir „Kas paėmė mano sūrį?“, sužavėjusi didžiausias tarptautines įmones ir organizacijas, tokias kaip Apple, General Motors, Dell, Procter & Gamble, Mercedes Benz, Whirlpool ir kt.


Dalintis

: Išsami informacija
Antraštė Viršūnės ir slėniai
Paantraštė Kaip išnaudoti gerus ir blogus laikotarpius darbe ir gyvenime
Autorius Spencer Johnson
Vertėjas Vaiva Lešinskaitė
ISBN 978-609-437-113-4
Leidimo metai 2012
Puslapių skaičius 192
Įrišimas Minkšti viršeliai
Formatas 17x11x1,5 cm
Svoris 137 g
Serija

Jus taip pat gali sudominti

7,31 €
6,00 €
Sutaupote: 1,31 €


Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis