Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia
Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Klaida: Failed to parse the Currency Converter XML document.

Naršyti

Rūšiavimas:

2,90 €
1,99 €
Sutaupote: 0,90 €Tai pasakojimas apie pasaulį, kuriame gyvena raganiai ir burtininkai, raganos ir žiniuonės ir kuriame magijai gabus žmogus gali padaryti stulbinančią karjerą.

[Knygos aprašymas]Rudolfas Džiulianis – vienas žinomiausių ir populiariausių Amerikos politikų, vienodai mylimas ir rinkėjų, ir politologų, ir žurnalistų.

[Knygos aprašymas]4,06 €
2,99 €
Sutaupote: 1,07 €Kaip gripo epidemija gali prasidėti nuo vieno sergančio žmogaus, taip ir nedidelis, bet tikslingas postūmis gali tapti madų tendencijos, naujo gaminio populiarumo ar nusikalstamumo lygio sumažėjimo priežastimi.

[Knygos aprašymas]


8,41 €
4,49 €
Sutaupote: 3,91 €Tai klasikinė knyga apie logistikos reikšmę sėkmingai verslo plėtrai. Knyga yra tapusi logistikos biblija ir dažniausiai naudojamu logistikos kurso vadovėliu pasaulio universitetuose.

[Knygos aprašymas]
Knygoje pasakojama didžiausio pasaulyje nekilnojamojo turto tinklo RE/MAX istorija. Tai organizacija, kurioje laimi visi: klientai, savininkai, agentai, darbuotojai.

[Knygos aprašymas]


6,65 €
3,27 €
Sutaupote: 3,38 €Nesvarbu, ar ieškote pirmojo darbo, keičiate profesiją ar kopiate karjeros laiptais, čia rasite patarimų, padėsiančių jums pasiekti daugiausia.

[Knygos aprašymas]6,26 €
3,99 €
Sutaupote: 2,26 €Didelio pasisekimo sulaukusios knygos Trump: kaip tapti turtingam sutrumpinta garso versija. Įrašo trukmė 3 kompaktiniuose diskuose 200 minučių, lietuviškai įgarsino Tomas Langvinis. Tinka visiems CD grotuvams.

[Knygos aprašymas]


8,70 €
6,69 €
Sutaupote: 2,01 €Strateginiai ėjimai pateikia 14 svarbiausių strategijų, puikiai pritaikomų verslo kovose. Atakuoti ar gintis? Kada žengti į kovos lauką, o kada atsitraukti? Kada pulti vieniems, o kada kurti susivienijimus?

[Knygos aprašymas]2,90 €
1,91 €
Sutaupote: 0,99 €Knygoje smulkiai aprašoma šešių žmonių varginanti ir nuotykių kupina kelionė į Marsą.

[Knygos aprašymas]


37,70 €
32,48 €
Sutaupote: 5,22 €Iškiliausių valdovų triada – Mindaugas, Gediminas ir Vytautas – tampa aistringomis, mylinčiomis ir kenčiančiomis asmenybėmis. Lietuvos žemių vienijimas, pasiaukojamos kovos su kryžiuočiais susipina su žmogiškais jausmais.

[Knygos aprašymas]


Rodyti #  
Rezultatai 1 - 10 iš 99
Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis