Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos

Knygų mugės atgarsiai

Knygų mugė

 
Pagaliau po truputį blėsta Vilniaus Knygų mugės įspūdžiai ir pagaliau leidyklos „Eugrimas“ fronte – ramybė. Suskaičiavome geriausiai Jūsų įvertintas knygas, pabandėme nuspėti, kodėl būtent jos sulaukė daugiau dėmesio ir sudarėme „Knygų mugės TOP 10“.

Padėka skaitytojams ir Knygų mugei

Knygų mugė 2011 (nuotr. M. Girdvainio)Kaip vėjas pralėkė didžiausia metuose skaitytojų ir leidėjų šventė. Ačiū visiems, kas neaplenkė Knygų mugės ir mūsų stendo. Tikimės, nepraleidote ir progos susipažinti su istorinių romanų rašytoju Ivan Korsak, į mugę atkeliavusiu net iš Ukrainos. Knygų mugėje bendravome su savo skaitytojais ir atradome naujų (t.y. jūs atradote mus :) ), pasiūlėme daug akcijų ir knygų :)

I. Korsak: lietuvius ir ukrainus suvienijo nepriklausomybės siekis

Korsak_ivanTarptautinėje Vilniaus knygų mugėje 2011 lankysis garsus Ukrainos istorinių romanų rašytojas Ivan Korsak. Vasario 17 d. „Litexpo“ parodų rūmuose bus pristatomas pirmasis lietuvių kalba išleistas autoriaus istorinis romanas „Karūnos deimanto paslaptis“. Lucko garbės pilietis, tarptautinių premijų laureatas, parašęs 6 istorinius romanus, dalijasi įžvalgomis apie bendrą Lietuvos ir Ukrainos istoriją, kovą už nepriklausomybę ir su nostalgija prisimena Vilnių.

Žinomas Ukrainos rašytojas dalyvaus Vilniaus knygų mugėje

Ivan KorsakĮ tarptautinę Vilniaus knygų mugę 2011 atvyksta žinomas Ukrainos istorinių romanų rašytojas Ivan Korsak. Vasario 17 d. „Litexpo“ parodų rūmuose bus pristatoma jo knyga „Karūnos deimanto paslaptis“ – pirmasis lietuvių kalba išleistas autoriaus istorinis romanas.

 

Susitikime Knygų mugėje!

Karūnos deimanto paslaptisVasario 17-20 d. „Litexpo“ parodų rūmuose vyks kasmetinė Vilniaus Knygų mugė. Nepamirškite aplankyti ir mūsų stendo, kuris Jums žada intriguojančių pasiūlymų:

Puslapis 1 iš 12

Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis