Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos » Knygų mugės atgarsiai

Knygų mugės atgarsiai

Knygų mugė

 
Pagaliau po truputį blėsta Vilniaus Knygų mugės įspūdžiai ir pagaliau leidyklos „Eugrimas“ fronte – ramybė. Suskaičiavome geriausiai Jūsų įvertintas knygas, pabandėme nuspėti, kodėl būtent jos sulaukė daugiau dėmesio ir sudarėme „Knygų mugės TOP 10“.

 

1.    4 valandų darbo savaitė – dauguma žmonių nori dirbti mažiau ir turėti daugiau laisvalaikio, kurį galėtų praleisti... Skaitydami knygas, taip?
2.    Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms – nesenstanti Dale Carnegie klasika, viena perkamiausių knygų per visą leidybos istoriją, jau savo pavadinimu parodanti, kas joje rašoma.
3.    Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas – artėjant pavasariui iškyla klausimų, kada sodinti reikiamas daržoves, kaip jas prižiūrėti, galiausiai – ką daryti su gausiu derliumi. Visi atsakymai šioje knygoje.
4.    5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime visada svarbu tinkamai save pateikti, kurti santykius ir juos palaikyti bei spręsti iškilusius konfliktus.
5.    Kava su meile – kompanijos „Starbucks“ sėkmės istorija, kuri naudinga tiek verslininkams, laukiantiems sėkmės, tiek kiekvienam kavos mėgėjui.
6.    Mirksnis – gebėjimas mąstyti nemąstant. Jau vien knygos paantraštė intriguoja sužinoti daugiau apie paslaptingus, akimirksiniu priimamus sprendimus.
7.    Karūnos deimanto paslaptis – istorinis romanas, jungiantis Lietuvos ir Ukrainos istoriją. Patiko tiek istorikams, tiek detektyvų gerbėjams. Autorius Ivan Korsak iš Vilniaus išsivežė tik geriausius įspūdžius.
8.    Investuotojo išpažintis arba ką nutyli banko konsultantas – Knygų mugės lankytojai jau nujaučia krizės pabaigą ir rūpinasi, kokios galimybės atsiveria investavimui Lietuvoje ir ne tik.
9.    Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi – knyga, mokanti sutarti su savimi ir perdėtai nesijaudinti dėl rytojaus, kuris tikrai gali būti bauginantis.
10.    Verslas pagal Jamie Oliverį – dar viena sėkmės istorija, parodanti, kaip daug galima pasiekti darant tai, kam iš tikrųjų jauti pašaukimą. Charizmatiškasis virėjas pateikia savo sėkmingo verslo receptą.

 

Kokią „Eugrimo“ knygą įsigijote Jūs?Komentarai

0 profile 2018-10-31 21:36 #1
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas Atnaujinti

Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis