Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos » Padėka skaitytojams ir Knygų mugei

Padėka skaitytojams ir Knygų mugei

Knygų mugė 2011 (nuotr. M. Girdvainio)Kaip vėjas pralėkė didžiausia metuose skaitytojų ir leidėjų šventė. Ačiū visiems, kas neaplenkė Knygų mugės ir mūsų stendo. Tikimės, nepraleidote ir progos susipažinti su istorinių romanų rašytoju Ivan Korsak, į mugę atkeliavusiu net iš Ukrainos. Knygų mugėje bendravome su savo skaitytojais ir atradome naujų (t.y. jūs atradote mus :) ), pasiūlėme daug akcijų ir knygų :)

 

 Į istorinio romano „Karūnos deimanto paslaptis“ pristatymą vasario 17 d. atvyko ne tik pats autorius Ivan Korsak, bet ir Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Serhij Popyk, istorikas Vytautas Jogėla, istorinių romanų rašytojas Jonas Užurka. Jaukiame rate buvo prisiminta bendra Lietuvos ir Ukrainos istorija, iškelta mintis, jog šios tautos ir toliau turėtų tvirtai laikytis už rankų, ir, žinoma, viltis, jog toks istorinis romanas – tikrai ne paskutinis.

 

...Po šio didžiulio šurmulio grįžome į vietas, kur tyliai gimsta knygos.  Ir su nostalgija laukiame kitos Knygų mugės...

 

Žinoma, nesakome, kad susitiksime tik kitąmet :) Mus galite matyti kasdien – atvykę į leidyklą, apsilankę knygų klube eugrimas.lt ir, žinoma... skaitydami mūsų knygas.

eugrimas.lt Ivan Korsak (nuotr. M. Girdavinio)

Serhij Popyk ir Jonas Užurka (nuotr. Juozo Valiušaičio)

Ivan Korsak dalija autografus (nuotr. Juozo Valiušaičio)
       


Komentarai

0 profile 2018-11-02 17:21 #1
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas Atnaujinti

Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis