Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos

Susitikime Knygų mugėje!

Karūnos deimanto paslaptisVasario 17-20 d. „Litexpo“ parodų rūmuose vyks kasmetinė Vilniaus Knygų mugė. Nepamirškite aplankyti ir mūsų stendo, kuris Jums žada intriguojančių pasiūlymų:

Dovanojame bilietus į Vilniaus knygų mugę 2011!

Jums tereikia pirkti knygų „Eugrimo“ knygų klube www.eugrimas.lt ir bilietą į knygų mugę gausite dovanų!Džiugi žinia knygų mylėtojams! Pirkdami „Eugrimo“ knygų klube www.eugrimas.lt už 30 Lt ir daugiau – bilietą į Vilniaus knygų mugę gausite dovanų. Paskubėkit, nes metų renginys nenumaldomai artėja! Pirkdami knygas į pranešimo laukelį įrašykite slaptažodį „NORIU Į KNYGŲ MUGĘ!“

Rinkodaros ir komunikacijos specialistai diskutuos apie medijų pokyčius

Vasario 3 d. Vilniuje rinkodaros ir komunikacijos specialistai profesiniame renginyje aptars šiuo metu vykstančius žiniasklaidos, visos medijos pokyčius ir jų įtaką organizacijų komunikacijai. Ketvirtajame metiniame seminare „Integruok! Rinkodaros komunikacija 2011“ dalyvaus apie 100 profesionalų – komunikacijos srities ekspertų ir praktikų.

Išleista knyga apie slaptąsias Sovietų Sąjungos tarnybas

Ištikimi draugai, negailestingi žudikaiŠalies knygynus pasiekė buvusio sovietų karininko Slavos Katamidzės knyga „Ištikimi draugai, negailestingi žudikai“. Pasak autoriaus, knygoje atskleidžiami dar niekur nepublikuoti faktai iš slaptųjų Sovietų Sąjungos tarnybų gyvenimo.

Su artėjančiomis šventėmis, mielieji!Su šventėmis! (dizainerės Eglės Raubaitės nuotr.)Jaukių. Džiaugsmingų. Šiltų. Žaismingų. Mielų. Žalių. Prasmingų. Saldžių. Laimingų. Gražių. Pūkuotų. Nepaprastų. Švelnių. Linksmų. Skanių. Spalvotų. TIKRŲ ŠVENČIŲ!

Nuoširdžiausiai sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdomis savo skaitytojus, autorius, darbuotojus, partnerius ir draugus!  

Puslapis 2 iš 14

Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis