Leidykla „Eugrimas“

Jūs esate čia: Pradžia » Naujienos

Knygų išpardavimas!

alt

Leidykla EUGRIMAS skelbia knygų išpardavimą ir siūlo partneriams, draugams ir pažįstamiems įsigyti knygų 50% pigiau nei knygynuose, mūsų didmeninėmis kainomis. Siūlome savo geriausias verslo ir motyvacines knygas. Jei jus domina tokia galimybė, skaitykite toliau ir papasakokite apie tai savo kolegoms ir draugams ;) Kooperuokimės ir skaitykime daugiau ir pigiau!

Gauk dovaną už pergalę!

Šiemet minime istorinės Žalgirio mūšio pergalės 600-ąsias metines, todėl visi perkantys knygų už 50 Lt ir daugiau kviečiami laimėti leidyklos  „Eugrimas“ išleistą Jono Užurkos knygą „Didžiosios lietuvių pergalės“ ir Žalgirio mūšio medalį: paauksuotą, pasidabruotą ar žalvarinį.

Birutės Galdikas vizitas: orangutanai ir Lietuvoje?

Pasaulinio garso lietuvių kilmės orangutanų tyrinėtoja Birutė Galdikas trečią kartą apsilankė Lietuvoje. Per kelias trumpas savo viešnagės dienas ji susitiko su prezidente, pabuvojo televizijoje ir aplankė leidyklą „Eugrimas“. Jos knygą “Reflections of Eden” (Rojaus atspindžiai) planuojama išleisti ir Lietuvoje. Iki šiol ji išversta net į 10 pasaulio kalbų.

91 BŪDAS PAPILDOMAI UŽDIRBTI!

Lietuvoje žmonės didesnes pajamas dažniausiai sieja tik su atlygio išaugimu arba laimėjimu loterijoje. Visai pamirštame, kad pinigų galime uždirbti ir iš papildomos veiklos, pavyzdžiui, parduodant senas knygas, kartą per savaitę tvarkant kitų namus, kepant bandeles ir išnešiojant jas kaimynams, ir pan.

Knygos „91 būdas taupyti“ autorė pasirodys OZE

LinataKnygos „91 būdas taupyti, arba dieta jūsų piniginei“ autorė Linata Dvareckienė tęsia taupymo pamokas. Šį sekmadienį OZO prekybos centre 15 val. Vilniuje vyks „TAUPYMO PAMOKĖLĖ“, skirta norintiems sužinoti efektyvaus pinigų valdymo principų.

Puslapis 5 iš 14

Pristatymo mokestis Lietuvoje 2,99
Užsakymus nuo
14.99 € pristatome
NEMOKAMAI!

Turite klausimų?
(8 5) 273 3955

info@eugrimas.lt

Naujienlaiškis