Investavimo į auksą ir sidabrą vadovas (pažeistas viršelis)

Autorius
Michael Maloney

Ar buvo kada apėmusi nuojauta, kad valstybinės ir finansinės institucijos jumis manipuliuoja? Knygos autorius tuo nė kiek neabejoja ir drąsiai atskleidžia, kaip vyriausybė bei visa finansų sistema su mumis žaidžia ir kaip to išvengti.

€5.00

Ar buvo kada apėmusi nuojauta, kad valstybinės ir finansinės institucijos jumis manipuliuoja? Knygos autorius tuo nė kiek neabejoja ir drąsiai atskleidžia, kaip vyriausybė bei visa finansų sistema su mumis žaidžia ir kaip to išvengti. Autorius taip pat dalijasi žiniomis ir patirtimi, kur, kaip ir kada investuoti pinigus, kad gautume didžiausią pelną nepriklausomai nuo ekonominės situacijos.

 

Šioje knygoje sužinosite:

  • pinigų istoriją – jau tūkstančius metų vykstančią kovą tarp aukso ir sidabro bei popierinės valiutos;
  • apie du nuolat besikartojančius ekonominius ciklus ir kaip jie išmaniam investuotojui suteikia galimybę pasipelnyti;
  • kaip JAV ir kitų šalių vyriausybės nerūpestingai švaisto pinigus bei dirbtinai skatina infliaciją, didindamos pinigų kiekį ir mažindamos perkamąją galią;
  • kodėl autorius mano, kad JAV doleris yra ant žlugimo ribos, o Amerika – ant ekonominės katastrofos slenksčio;
  • kada įvyks vadinamasis Didysis turto perdavimas, ir kodėl svarbiausią vaidmenį jame atliks auksas ir sidabras;
  • kodėl investavimas į auksą ir sidabrą yra viena iš pelningiausių ir saugiausių investicijų, leidžiančių be tarpininkų valdyti savo finansinį likimą.

 

„Žmonijos istorijoje kaip valiuta buvo naudojama daug dalykų: galvijai, javai, prieskoniai, kriauklelės, karoliukai, o dabar naudojamas popierius. Tačiau pinigais buvo tik du dalykai – auksas ir sidabras. Kai popierinės valiutos prisiveisia per daug ir ji nuvertėja, žmonės visada grįžta prie brangiųjų metalų. Šio proceso metu visada vyksta didžiulis turto perdavimas, ir jūs galite tą turtą nukreipti į save ar nuo savęs."

Michael Maloney

 

"Savo rankose laikote kompasą, leidžiantį jums įveikti artėjančią ekonominę audrą. Tik nuo jūsų priklauso, ar finansiškai pasiruošite šiam didžiuliam mūsų finansinės sistemos perversmui, sudarydami sau sąlygas pasididinti turtą tokiu mastu, kuris viršytų jūsų drąsiausias svajones."

Robert Kiyosaki

 

Apie autorių

 

Mike'as Maloney nuo 2005 m. dirbo Roberto Kiyosakio patarėju investavimo į brangiuosius metalus klausimais. Jam teko pasakoti klausytojams visoje Jungtinių Valstijų teritorijoje apie investavimo į brangiuosius metalus naudą. Būdamas ekonomikos tyrinėtoju, Mike'as yra laikomas ekonomikos ciklų ir jų teikiamų galimybių panaudojimo specialistu.

Kaip verslininkas, jis jau daugiau kaip dvidešimt metų dalyvauja pardavimo, gamybos ir prekybos parodų rengimo firmų darbe. Kaip apdovanojimus pelnantis dizaineris, savo perversmą sukėlusius stereoprojektus demonstruoja Karališkajame Viktorijos muziejuje ir Alberto muziejuje Londone.

Nuo 2002 m. Mike'as specializuojasi mokymo, kaip investuoti į auksą ir sidabrą srityje. Jam teko bendradarbiauti su įtakingais valdžios ir ekonomikos lyderiais, tokiais kaip kongresmenas ir kandidatas į prezidentus Ronas Paulis.

Mike'as Maloney yra internetinės brangiųjų metalų kompanijos GoldSilver.com steigėjas ir savininkas. Ši kompanija specializuojasi aukso ir sidabro pristatymo klientams į namus srityje, organizuoja, kad šie metalai būtų saugiai laikomi ir įtraukti į asmeninę pensinę sąskaitą. Be to, GoldSilver.com atlieka savo klientams neįkainojamus tyrimus ir komentuoja jų rezultatus, padeda vykdyti turto kaupimo iniciatyvas.

 

 

Išsami informacija

Antraštė
Investavimo į auksą ir sidabrą vadovas
Paantraštė
Apsaugokite savo finansinę ateitį
Autorius
Michael Maloney
Vertėjas
Leonas Ramutis Tamošiūnas
ISBN
978-609-437-145-5
Leidimo metai
2012
Puslapių skaičius
304
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
22x15,5x2,9 cm