Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi

Autorius
Dale Carnegie

„Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“ – tai ne tik knygos pavadinimas, tai klausimas, kuris rūpi mums visiems. Juk nuo to, kaip susidorojame su kasdieniu stresu, dažnai priklauso mūsų sveikata, finansinė padėtis, asmeninė ir šeimos gerovė. „Pastebėjau, kad visų mūsų problemų ištakos slypi nuolatiniame nerime“, – rašė žymus saviugdos mokytojas ir daugelio bestselerių autorius Dale’as Carnegie’is.

€11.99
€9.99

„Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“ – tai ne tik knygos pavadinimas, tai klausimas, kuris rūpi mums visiems. Juk nuo to, kaip susidorojame su kasdieniu stresu, dažnai priklauso mūsų sveikata, finansinė padėtis, asmeninė ir šeimos gerovė. „Pastebėjau, kad visų mūsų problemų ištakos slypi nuolatiniame nerime“, – rašė žymus saviugdos mokytojas ir daugelio bestselerių autorius Dale’as Carnegie’is. Taip atsirado ši knyga, kurioje tikrai nerasite nuobodžių pamokslavimų ar sudėtingų metodikų. Ši knyga – tai įdomiausių, intriguojančių istorijų rinkinys apie tai, kaip paprasti, neišgalvoti žmonės – nuo namų šeimininkių, draudimo agentų iki bankininkų ir prezidentų – susidorojo su juos kankinusiu nerimu. Šioje knygoje sužinosite, kaip:

  •  tinkamai priimti kritiką ir atsikratyti „ką pasakys žmonės“ fenomeno baimės;
  •  nustoti nerimauti dėl smulkmenų ir nereikšmingų dalykų;
  •  kaip liautis apgailestavus dėl praeities nesėkmių ir susitelkti į dabartį;
  •  kaip atskirti dalykus, kuriuos galime pakeisti, nuo tų, kuriuos pakeisti jau ne mūsų valioje.

Tai tik keletas šioje knygoje pateiktų sėkmės receptų. Milijonai skaitytojų jau pasinaudojo šiomis amžinomis tiesomis – jos nulėmė jų proto ramybę, laimę, sveikatą ir finansinę padėtį. O kodėl šiomis žiniomis nepasinaudojus ir jums?

Išsami informacija

Antraštė
Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi
Paantraštė
Laiko patikrinti būdai įveikti nerimą
Autorius
Dale Carnegie
Vertėjas
Vaidas Augūnas
ISBN
978-609-437-359-6
Leidimo metai
2017
Puslapių skaičius
324
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
22x15x2,8 cm
Svoris
400