Kas paėmė mano sūrį?

Autorius
Spencer Johnson

Įsivaizduokite, kad Sūris – tai viskas, kas Jums svarbu ir ko gyvenime siekiate: karjera, pinigai, sveikata, dvasinė harmonija, meilė. Labirintas – tai vieta, kurioje ieškote savojo sūrio: darbovietė, šeima, visuomenė.

€7.89
€6.00

„Ką darytum, jei nebijotum?“
Viskas būtų labai paprasta, jei tik turėtum Labirinto žemėlapį. Jei viskas tekėtų sena įprasta vaga. Jei niekas neliestų tavo sūrio.
Bet gyvenimas keičiasi.
Įsivaizduokite, kad Sūris – tai viskas, kas Jums svarbu ir ko gyvenime siekiate: karjera, pinigai, sveikata, dvasinė harmonija, meilė. Labirintas – tai vieta, kurioje ieškote savojo sūrio: darbovietė, šeima, visuomenė. Kaip jaučiatės, tvirtai rankose laikydami savo Sūrį? O kas, jei vieną dieną jį iš Jūsų atima?
Niekas nestovi vietoje, ir kartais kiekvienam tenka susidurti su pokyčiais. Dažniausiai jie gąsdina. Kaip su netikėtai užklupusiomis permainomis susidorojo keturi išgalvoti knygos veikėjai, panašūs į kiekvieną iš mūsų?
Šį trumpą pasakojimą perskaitysite per valandą, bet tai, ko išmoksite, pravers visą likusį gyvenimą.

Atsiliepimai

Psichologijos specialisto ir medicinos mokslų daktaro Spencerio Johnsono knygos parduodamos milijoniniais tiražais visame pasaulyje. Pačios žinomiausios – „Vadybininkas per minutę“ (bendraautoris Kennethas Blanchardas), „Dovana“ ir „Kas paėmė mano sūrį?“, atnešusi autoriui pasaulinę šlovę.

Pasakojimas „Kas paėmė mano sūrį?“ sužavėjo didžiausias tarptautines įmones ir organizacijas, tokias kaip Apple, General Motors, Dell, Procter & Gamble, Mercedes-Benz, Whirlpool ir kt., o kai kurių iš jų vadovai užsakė knygų savo darbuotojams, skatindami pasinaudoti šios nepaprastos istorijos pamokomis.

Šią knygą galite pavartyti    Image removed.

Elektroninę knygos versiją galite įsigyti    Image removed.

Išsami informacija

Antraštė
Kas paėmė mano sūrį?
Paantraštė
Nuostabus būdas priimti pokyčius darbe ir gyvenime
Autorius
Spencer Johnson
Vertėjas
Vaiva Lešinskaitė
ISBN
978-9955-790-52-5
Leidimo metai
2019
Puslapių skaičius
86
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
22,1x14,9x1,2 cm
Svoris
221 g