Pradėkime nuo klausimo KODĖL

Autorius
Simon Sinek

„Nesvarbu, Ką darai, svarbiausia, KODĖL tai darai“ – sėkmės versle ir asmeniniame gyvenime paslaptimi dalijasi knygos „Pradėkime nuo klausimo KODĖL“ autorius Simonas Sinekas.

 

€11.99

Kiekvienas verslininkas ar įmonės vadovas siekia plėtoti pelningą veiklą, suburti profesionalią ir motyvuotą komandą, pritraukti stambių partnerių ar suburti lojalių klientų ratą. Kiekvienas žmogus nori užsiimti kuo nors išties prasmingu. Viskas, ko reikia – suprasti savo darbo, kuriamo produkto ar teikiamos paslaugos tikslą ir jį tinkamai perteikti kitiems.

Knygoje detaliai nagrinėjamos tokių pasaulyje žinomų kompanijų kaip Apple, WalMart, Microsoft ir jų įkūrėjų sėkmės istorijos, užtikrinusios šioms milžinėms lyderio pozicijas rinkoje. Tai įkvepiantys pavyzdžiai, kurie padės kitomis akimis pažvelgti į savo vykdomą veiklą, padrąsinti save ir įmonės kolektyvą naujoms idėjoms bei kardinaliems pokyčiams.

Taip pat, galite įsigyti audioknygą, paspaudę šią nuorodą:  https://audioteka.com/lt/audiobook/pradekime-nuo-klausimo-kodel#eugrimas 

Išsami informacija

Antraštė
Pradėkime nuo klausimo KODĖL
Paantraštė
Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti
Autorius
Simon Sinek
Vertėjas
Sigrida Rupšytė
ISBN
978-609-437-420-3
Leidimo metai
2021
Puslapių skaičius
280
Įrišimas
Kieti viršeliai