Išskirtys

Autorius
Malcolm Gladwell

Ką bendro turi „The Beatles“ ir Bilas Geitsas?
Kodėl azijiečiai tokie gabūs matematikai?
Kodėl visų kiečiausių Niujorko advokatų CV beveik visi vienodi?
Kodėl kai kuriems žmonėms tiesiog neįtikėtinai sekasi?

€4.99

Tegu šios knygos "Išskirtys" paantraštė - „Sėkmės istorija“ - Jūsų neklaidina. Tai nėra dar viena knyga apie tai, kaip uždirbti milijoną. Greičiau atvirkščiai – knyga apie tai, kodėl Jūs vis dar neuždirbote milijono.

"Virsmo taške" Malkolmas Gladvelas pakeitė mūsų pasaulio supratimą.

"Mirksnyje" jis pakeitė mūsų požiūrį į mąstymą.

"Išskirtys" pakeis tai, kaip mes suprantame sėkmę.


"Ši knyga yra apie išskirtis, apie vyrus ir moteris, kurie daro ką nors ne taip kaip visi.

[...] aš supažindinsiu jus su viena išskirties rūšimi po kitos: genijais, verslo magnatais, roko žvaigždėmis ir programinės įrangos kūrėjais. Atskleisime įžymaus teisininko paslaptis, pažvelgsime, kuo skiriasi patys geriausi pilotai nuo pilotų, kurie patyrė avarijas, pabandysime suvokti, kodėl azijiečiai tokie gabūs matematikai.

Ir tyrinėdamas nepaprastų tarp mūsų esančių žmonių - kvalifikuotų, talentingų ir energingų - gyvenimus, aš teigsiu, kad mūsų sėkmės supratimas yra labai klaidingas."


Malkolm Gladwell

Neeilinės sėkmės istorijos dažniausiai aiškinamos dviem dalykais – intelektu ir ambicijomis. Knygoje „Išskirtys“ Malkolmas Gladvelas imasi įrodyti, kad tikroji sėkmės istorija yra visai kitokia.

Jei norime suprasti, kodėl kai kuriems žmonėms taip sekasi, turėtume atidžiau dairytis aplink juos ir pažvelgti į detales, kurios iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingos. Sėkmės istorija kur kas sudėtingesnė – ir įdomesnė – nei gali atrodyti.

Išskirtųjų – tų, kurių pasiekimai peržengia įprastas ribas – gyvenimo istorijos klostosi pagal ypatingą, netikėtą logiką, kurią atskleisdamas autorius kuria puikų ir sykiu provokuojamą planą, kaip išgauti daugiausia, ką sugeba žmogus.

Išsami informacija

Antraštė
Išskirtys
Paantraštė
Sėkmės istorija
Autorius
Malcolm Gladwell
Vertėjas
Aidas Jurašius
ISBN
978-609-437-062-5
Leidimo metai
2014
Puslapių skaičius
263
Įrišimas
Minkštas
Formatas
Kišeninis
Svoris
190 g