Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

Autorius
Dale Carnegie

Neleiskite pavadinimui jūsų suklaidinti – ši knyga tikrai nėra apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, o apie tai, kaip su jais susidraugauti!!!

€9.99

Neleiskite pavadinimui jūsų suklaidinti – ši knyga tikrai nėra apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, o apie tai, kaip su jais susidraugauti!!!

Dale’as Carnegie’is – vienas žinomiausių praėjusio amžiaus bendravimo guru, o ši knyga – pagrindinis jo veikalas, parduotas daugiau kaip 30 milijonų tiražu visame pasaulyje. Kuo gi ši knyga tokia ypatinga? Ir kodėl ji, praėjus beveik šimtmečiui nuo pirmojo jos leidimo, vis dar puikuojasi perkamiausių knygų sąrašuose?

Greičiausiai todėl, kad knygoje kalbama apie žmonių santykius – ilgalaikius ir nuoširdžius. O ši tema buvo ir bus aktuali visais laikais. Tačiau kaip tokius santykius sukurti? Štai čia ir slypi šios knygos sėkmė. „Mes visi norime būti mylimi, mes visi esame svarbūs pirmiausia patys sau, ir čia nėra nieko blogo, – teigia autorius. – Tačiau jei mes padėsime kitiems žmonėms pasijusti svarbiems ir tai darysime visiškai nuoširdžiai, įvyks tikros permainos tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.“ Štai keletas pavyzdžių, kaip tai padaryti:

  •           Nekritikuok, nesmerk ir nesiskųsk kitais.
  •           Visada atvirai ir nuoširdžiai reikšk susižavėjimą, padėką ir pripažinimą.
  •           Pažadink kito žmogaus norą veikti, entuziazmą.
  •           Atsimink, kad kitam žmogui jo vardas yra pats mieliausias ir svarbiausias garsas, todėl stenkis jį įsidėmėti ir visuomet kreipkis vardu.
  •           Išmok klausytis. Paskatink kitus pasakoti apie save.
  •           Kalbėk apie tai, kas įdomu kitam žmogui, o ne tik tau...

Vienas turtingiausių pasaulio žmonių Warrenas Buffettas apie šią knygą yra pasakęs: „Ji pakeitė mano gyvenimą.“ O kas trukdo jums pakeisti savąjį?

Išsami informacija

Antraštė
Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms
Autorius
Dale Carnegie
Vertėjas
Jūratė Kurgonienė
ISBN
978-609-437-356-5
Leidimo metai
2017
Puslapių skaičius
280
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
22x15x2,5 cm
Svoris
380