Kvailybės psichologija

Autorius
Sudarytojas Jean-François Marmion

„Kvailybės psichologija“ – naujausias negrožinės literatūros bestseleris Prancūzijoje, kur šios knygos parduota virš 60 000 egz. Šis kūrinys verčiamas net į 15 užsienio kalbų!

Knygos „Kvailybės psichologija“ pagrindinė tema – kvailumo fenomenas. „Teigti, jog ši knyga tyrinėja kvailybę, būtų ne kas kita, kaip dar viena kvailystė <...> tačiau reikia, kad koks narsus kvailys to imtųsi. Greičiausiai toks žygis pasirodys tiesiog juokingas. Tačiau juokas nežudo. Tuo tarpu kvailystė – taip! Ir ji mus pergyvens“, – tokiu autoironijos persmelktu prisipažinimu paaiškinama knygos, kurios sudarytojas − garsus prancūzų psichologas ir žurnalo „Le Cercle Psy“  vyr. redaktorius  Jeanʼas-François Marmionʼas, atsiradimo idėja.  O kad ši knyga būtų ne tik juokinga, bet ir moksliškai svari, jis surinko įspūdingą autorių komandą – pradedant Nobelio premijos laureatu Danielʼiu Kahnemanʼu ir baigiant tokiais žymiais psichologais, filosofais, sociologais, medikais bei knygų autoriais, kaip Antonio Damasio, Alison Gopnik ir kitais. Visi šie mokslo žmonės bandys atsakyti į vieną klausimą – kas sąlygoja kvailumo fenomeną, t. y. kodėl mes visi dažnai elgiamės kaip kvailiai? 

Knygoje pateikti pasakojimai, kuriuose vienaip ar kitaip atpažinsime save, dažnai priblokš, šokiruos, o gal tiesiog sukels šypseną, bet jie padės mums geriau suprasti savo elgesį, o supratus – paskatins keistis. O jei šioje knygoje atpažinsime tik kitus, ji puikiai papildys mūsų žinių bagažą ir paliks mus tokius pat... kvailus.

€16.99

Išsami informacija

Antraštė
Kvailybės psichologija
Autorius
Sudarytojas Jean-François Marmion
Vertėjas
Rasa Kvarinskienė
ISBN
978-609-437-397-8
Leidimo metai
2020
Puslapių skaičius
336 (spalvota)
Įrišimas
Kietas
Formatas
22x15x2,5 cm
Svoris
400 g