Naujoji galia

Autorius
Jeremy Heimans, Henry Timms

Du vizionieriai, Jeremy Heimans ir Henry Timms, kviečia skaitytojus į pribloškiančią kelionę po 21 amžių. Autoriai analizuoja unikalų šio amžiaus reiškinį – naująją galią, kuri šiuo metu neišvengiamai keičia politiką, verslą ir pačią visuomenę.

€8.99

Šioje knygoje du vizionieriai, Jeremy Heimans ir Henry Timms, kviečia skaitytojus į pribloškiančią kelionę po 21 amžių. Autoriai analizuoja unikalų šio amžiaus reiškinį – naująją galią,  kuri šiuo metu neišvengiamai keičia politiką, verslą ir pačią visuomenę.

Naudojatės moderniomis technologijomis, aktyviai reiškiatės feisbuke ar kituose socialiniuose tinkluose, paliekate atsiliepimus ir mielai dalijate patiktukus, o gal kartą priėmėte „ledinio vandens iššūkį“ ir apsipylėte kibiru šalto vandens? Vadinasi,  esate šios naujos realybės dalis, o supratimas apie tai, kaip ši naujoji galia veikia, gali pakeisti ir Jūsų gyvenimą.

Anot knygos autorių, „ši galimybė dabar jau mūsų visų rankose. Galite kurti filmus, rasti draugų ir užsidirbti; dalytis viltimi ar idėjomis; formuoti bendruomenes ar judėjimus <...> – ir  visa tai daryti gerokai didesniu mastu ir sukelti gerokai daugiau pasekmių, nei vos prieš kelerius metus“. Nuo ko pradėti? Ši knyga atsakys ir į šį klausimą, bet ne tik! Iš viso pasaulio surinkti iliustruoti sėkmingiausių naujosios galios taikymo istorijų pavyzdžiai ne tik praplės Jūsų akiratį, bet ir suteiks konkrečių žinių, kaip iš pasyvaus dalyvio tapti aktyviu 21 amžiaus tikrovės kūrėju.

Išsami informacija

Antraštė
Naujoji galia
Paantraštė
Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti
Autorius
Jeremy Heimans, Henry Timms
Vertėjas
UAB "Metropolio vertimai"
ISBN
978-609-437-378-7
Leidimo metai
2018
Puslapių skaičius
388
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
2x15x3,3 cm
Svoris
420