Turtingojo tėčio investavimo vadovas

Autorius
Robert T. Kiyosaki

Prieš daugelį metų aš paklausiau savo turtingojo tėčio: „Kokį patarimą tu duotum vidutiniam investuotojui?“ Jo atsakymas buvo: „Nebūk vidutinis“. Tokiu patarimu prasideda trečioji R. Kiyosaki Turtingojo tėčio serijos knyga „Turtingojo tėčio investavimo investavimo vadovas“.

€15.89

Prieš daugelį metų aš paklausiau savo turtingojo tėčio: „Kokį patarimą tu duotum vidutiniam investuotojui?“ Jo atsakymas buvo: „Nebūk vidutinis“.
Tokiu patarimu prasideda trečioji R. Kiyosaki Turtingojo tėčio serijos knyga „Turtingojo tėčio investavimo vadovas“. Anot autoriaus, pinigų pasaulyje negalioja 80/20 dėsnio taisyklė, kai 80 procentų sėkmės priklauso nuo 20 procentų pastangų. Čia vyrauja 90/10 dėsnio taisyklė, kuri reiškia, kad 10 procentų žmonių valdo 90 procentų pasaulio pinigų, arba, investavimo terminais kalbant, 90 procentų visų bendrovių akcijų valdo tik 10 procentų žmonių. Taigi turtingojo tėčio patarimas investuotojams yra: „Nebūk vidutinis“. Štai kodėl ši knyga tokia svarbi – ji parodys, kaip tie 10 procentų investuotojų susikrovė 90 procentų viso turto ir kaip jūs galėtumėte padaryti tą patį.

„Nesvarbu, ar jūs esate pradedantis ar jau įgudęs investuotojas, nesvarbu, ar jūsų investavimo tikslas yra jaustis saugiems, gyventi patogiai, ar būti turtingiems – visada turėkite planą“, –ragina knygos autorius. O tam neabejotinai reikalingos žinios. Šioje knygoje autorius pasidalys ne tik savo kaip investuotojo neįkainojama patirtimi, bet ir atskleis:

  • - pagrindines turtingojo tėčio investavimo taisykles;
  • - kaip sumažinti investavimo riziką;
  • - kokios yra investuotojų kategorijos;
  • - kokie yra turtingojo tėčio investavimo kontrolės mechanizmai;
  • - kaip paversti savo idėjas milijoniniu verslu.

 Investavimas – tai tarsi kelionė, kuri prasideda nuo fundamentalių žinių ir esminių pokyčių mąstyme ir elgsenoje. Esu įsitikinęs, kad „Turtingojo tėčio investavimo vadovas“ bus tinkamiausias vedlys šioje kelionėje.

Jurijus Clavas,

finansinio raštingumo treneris, verslininkas, investuotojas,

knygos „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ autorius

Išsami informacija

Antraštė
Turtingojo tėčio investavimo vadovas
Paantraštė
Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!
Autorius
Robert T. Kiyosaki
Vertėjas
Virginija Jakutytė-Šymanska
ISBN
978-609-437-377-0
Leidimo metai
2018
Puslapių skaičius
526
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
22x15x4,2 cm
Svoris
510 g