Apie leidyklą

Leidyklos istorija

1995-aisiais įkurta leidykla „Eugrimas“ jau beveik tris dešimtmečius yra žinoma kaip viena stipriausių verslo ir profesinės literatūros leidėjų. Pasirinkę minėtą kryptį, ja drąsiai bei nuosekliai einame iki šiol. 
Tai mums padėjo tapti vienais iš negrožinės literatūros leidybos lyderių Lietuvoje.
 

Visada ieškome tik tokių knygų, kurios turi išliekamąją vertę. Jose įvairių sričių profesionalai dalijasi savo unikalia patirtimi ir įžvalgomis, iš kurių galime pasimokyti, bei ateities perspektyvomis, kuriomis 
verta pasinaudoti.
Mes patys mokomės iš savo knygų, stengiamės ir siekiame būti dinamiški, inovatyvūs, lankstūs ir kūrybingi.

Eugrimas

Leidžiame tik tas knygas, kurios mums atrodo svarbios, padedančios pastebėti neatrastas galimybes ar keisti supratimą apie mus supantį pasaulį. Tai - ne menkaverčiai patarimų skaitalai, o knygos, kurios padeda gilinti žinias, motyvuoti save ir kitus, prisidėti prie įmonės sėkmės bei tobulėti patiems.

Sėkmė lydi tuos, kurie nebijo pasirinkti sunkesnio kelio.
Kviečiame juo eiti kartu.

 

 

Informacija leidybos paslaugas perkančioms organizacijoms

Išsirinkti patikimą paslaugų tiekėją yra kebli užduotis. Kiekvienas konkursas prilygsta katės maiše pirkimui. Niekada nežinote ar pasiūlyta mažiausia kaina atitinka norimą kokybę. Norėtume padėti Jums sumažinti netinkamo pasirinkimo riziką ir siūlome savo kandidatūrą būsimiems konkursams.

Dirbame subūrę profesionalų komandą. Siūlome visas su leidyba susijusias paslaugas – atliekame korektūrą, redagavimą, maketavimą, dizaino darbus, verčiame iš įvairių kabų. Elektroninės leidybos sritis taip pat nesvetima. Galite būti tikri, kad siūlomos paslaugos bus patikėtos ilgametę patirtį turintiems specialistams. Netaupome kokybės sąskaita ir  nerizikuojame savo vardu atiduodami užsakomuosius darbus studentams ar mažai praktikos turintiems darbuotojams. Jei dalies paslaugų negalime atlikti patys, į pagalbą pasitelkiame tik ilgamete draugyste patikrintus ir patikimus subtiekėjus.

Per pastaruosius metus esame laimėję didelės apimties ir aukšto profesionalumo reikalaujančius konkursus, esame susidūrę su trumpų terminų ir skubių darbų iššūkiais. Turime ką parodyti ir kuo didžiuotis.

Savo žodžius norėtume pagrįsti įrodymais, todėl kartu su šiuo laišku pridedame skirtingų Perkančiųjų organizacijų atsiliepimus ir padėkas ne tik už profesionaliai atliktus darbus, bet ir šiltus ir žmogiškus santykius bendradarbiavimo metu.

Kviečiame ir Jus pasitikėti mūsų profesionalumu bei ilgamete patirtimi!