Ar verslas gali išgelbėti žemę?

Autorius
Michael Lenox, Aaron Chatterji
€2.00

Niekam ne paslaptis, jog klimato kaita ir kitos ekologinės problemos šiuo metu kelia  milžinišką grėsmę ne tik mūsų, bet ir visos planetos išlikimui. Tad šios knygos pavadinimas „Ar verslas gali išgelbėti Žemę?“ skamba itin provokuojančiai ir netgi prieštaringai. Pirmiausia todėl, kad būtent verslai dažnai daro itin neigiamą poveikį mūsų aplinkai, pradedant miškų kirtimu, atmosferos tarša, gamybos atliekų kaupimu ir t. t. Tačiau knygos autoriai įsitikę – būtent verslo atstovams tenka svarbiausias vaidmuo gelbstint mūsų planetą, ir tą savo įsitikinimą jie pagrindžia svariais įrodymais.

Remdamiesi naujausių tyrimų duomenimis ir konkrečiais pavyzdžiais, autoriai parodo, kad visi mes esame nepaprastai susiję ir kad tik glaudus mūsų visų bendradarbiavimas gali paskatinti išties svarius pokyčius sprendžiant ekologijos, taigi, ir mūsų civilizacijos, problemas. Anot autorių, „mums reikia ne laipsniškų pokyčių, o revoliucinių naujovių – naujų produktų, paslaugų, verslo modelių ir gamybos procesų, kurie sukurtų vertę žmonėms ir mažiau kenktų aplinkai“.

Tad ši knyga bus neabejotinai įdomi ne tik verslininkams, bet ir naujovių mėgėjams ar jų kūrėjams, investuotojams, gamtosaugos aktyvistams ir vartotojams – visiems, kurie nėra abejingi tam, kokią Žemę paliksime ateities kartoms. Autorių žodžiais tariant, „ant kortos tiesiog negali būti pastatyta daugiau“.

Išsami informacija

Antraštė
Ar verslas gali išgelbėti žemę?
Paantraštė
Naujas kelias tvarumo link
Autorius
Michael Lenox, Aaron Chatterji
Vertėjas
Dalia Janušaitienė
ISBN
978-609-437-390-9
Leidimo metai
2019
Puslapių skaičius
232
Įrišimas
Kietas
Formatas
22x15x2,4
Svoris
360 g