Lengva galva

Autorius
Volker Busch
€5.49

Mes mėgstame daryti kažką gero savo kūnui – rūpinamės sveika mityba, sportuojame, puošiame madingais drabužiais ar džiaugiamės nauja šukuosena. Tačiau ar kada pasirūpiname savo galva bei smegenimis?

Vis daugiau žmonių jaučiasi perdegę nuo milžiniško šių dienų informacijos srauto. Elektroniniai laiškai, žiniasklaidos vartojimas, nuolatinis SMS pypsėjimas, multitaskinimas bei vis greitėjantis gyvenimo tempas perpildo mūsų galvas, ir mūsų dėmesys tampa paviršutiniškas. Jaučiamės pervargę, išsekę, dažnai nerimaujame, darome klaidų, prastėja atmintis, vis dažniau skaitome tik fragmentiškai, o svarbiausia – nebegalime susikaupti net tam, kas iš tiesų svarbu.

„Išlaisvinkite savo galvas!“ – ragina neurologas, psichiatras, praktikuojantis terapeutas ir knygų autorius prof. Volkeris Buschas. Šioje knygoje jis pristato patikrintą dėmesingumo ir kūrybiškumo didinimo bei streso mažinimo koncepciją, kuri Vokietijoje sulaukė milžiniško dėmesio ir pripažinimo. Remdamasis įdomiomis neuromokslinių tyrimų išvadomis ir ilgamete terapine patirtimi, knygos autorius pateikia naudingą praktiką, kurią įvaldę jūs:

- išmoksite sąmoningai ir tikslingai atsirinkti tai, kas jums svarbu;

- pagerinsite dėmesį ir atmintį;

- lengviau priimsite sprendimus;

- plėtosite kūrybines galias;

- o svarbiausia – išmoksite suvaldyti stresą savo gyvenime.

Šioje knygoje pateiktos žinios ne tik suteiks praktinės naudos, bet ir praturtins intelektualiai. Kartu su autoriumi aplankysite Marką Tveną jo sode, vakarieniausite su Loriotu, būsite neeilinės „Oskarų“ ceremonijos liudininkais, išgersite kavos su Charlesu Dickensu, sužinosite Šerloko Holmso paslaptį ir daug daugiau. Visos šios istorijos padės geriau įsavinti mokslines ir praktines žinias, o šios knygos skaitymą pavers nepamirštamu nuotykiu

Išsami informacija

Antraštė
Lengva galva
Paantraštė
Kaip išmokti gyventi be įtampos, geriau susikaupti ir tapti kūrybiškiems
Autorius
Volker Busch
Vertėjas
Giedrė Gricienė
ISBN
978-609-437-441-8
Leidimo metai
2023
Puslapių skaičius
280
Įrišimas
Puskiečiai viršeliai
Formatas
22x15x2,5 cm
Svoris
330 g