Lūkesčių efektas. Kaip mąstysena gali pakeisti jūsų gyvenimą

Autorius
David Robson
€14.99
€9.49

Ar kada susimąstėte apie tai, ką manote apie save, savo kūną, sveikatą, gyvenimo trukmę, karjeros galimybes? Galbūt galvojate, kad jūsų kūnas yra atsparus ligoms arba, atvirkščiai, yra linkęs sirgti? Galbūt manote, kad iš prigimties esate liesi ir sportiški arba kad turite polinkį priaugti svorio? Kad ir kokie būtų jūsų įsitikinimai apie save, jie gali turėti didelės įtakos jūsų fizinei ir psichinei sveikatai, gerovei, mokymuisi, laimei ar net gyvenimo trukmei.

Neapsigaukite – tai nėra dar viena knyga, kaip nuolat būti laimingam ar per naktį tapti turtingam! „Negalite tiesiog įsivaizduoti krūvos pinigų ir manyti, kad esate turtingi, arba pozityviai mąstydami išsigydyti nepagydomą ligą, – rašo šios knygos autorius D. Robsonas – Tačiau jūsų nusistatyti lūkesčiai ir įsitikinimai gali daryti įtaką (iš tiesų tai jau daro) jūsų gyvenimui įvairiais stebinančiais bei galingais būdais“.

Remdamasis naujausiais moksliniais tyrimais ir tikromis istorijomis, šioje knygoje autorius pateiks nenuginčijamų įrodymų, kad lūkesčiai gali pakeisti jūsų požiūrį į stresą, skausmą, miegą, mitybą ar net kūno galimybes.  O jei pasinaudosite knygoje siūlomomis technikomis, gali būti, kad ne tik iš naujo įvertinsite savo mąstymą, bet ir atversite milžiniškas asmeninių pokyčių galimybes.

Išsami informacija

Antraštė
Lūkesčių efektas
Paantraštė
Kaip mąstysena gali pakeisti jūsų gyvenimą
Autorius
David Robson
Vertėjas
"Metropolio vertimai"
ISBN
978-609-437-437-1
Leidimo metai
2022 12
Puslapių skaičius
336
Įrišimas
Kieti viršeliai
Formatas
22x15x3,4 cm
Svoris
480 g