Neišvengiama sėkmė

Autorius
Rimantas Petrauskas

KIEKVIENAS TURIME GALIMYBĘ IR POTENCIALĄ BŪTI KAŽKUO DAUGIAU!

€9.99
€4.49

Mielas skaitytojau,


esu Rimantas – paprastas vaikinas, kilęs iš Žiežmarių miestelio. Esu programuotojas, kelių verslų įkūrėjas, ilgų distancijų bėgikas, socialiniuose tinkluose žinomas kaip pozityviai į gyvenimą žvelgiantis žmogus. Tačiau taip buvo ne visada.

Prieš trylika metų skendau skolose, turėjau milžinišką antsvorį, o mano pašlijusi sveikata jau skambino pavojaus varpais. Tačiau vieną dieną viskas pasikeitė. Tai buvo diena, kai aš patikėjau, kad galiu daugiau. Daug daugiau!

Šioje knygoje dalinuosi savo istorija apie tai, kaip išbridau iš skolų liūno, atsikračiau 30 kg antsvorio, pagerinau sveikatą, pradėjau verslą ir tapau sėkmingu žmogumi. Tai – mano sėkmės istorija, kuri gali tapti ir Tavąja. Įpink į savo gyvenimą mano siūlomus 15 sėkmingo gyvenimo ingredientų ir pasižiūrėk, kaip viskas pradės keistis.

Labai noriu, kad ši knyga iš tikrųjų Tau padėtų, bet ji pati nepakeis Tavo gyvenimo. Šią knygą reikia ne tik skaityti – dirbk su ja ir ji padės Tau dirbti su savimi. Skirk laiko savo gyvenimui, savo ateičiai, savo laimei susikurti. Geriausias laikas tai padaryti yra dabar!

                                                    

                                                                                                                                                                            Rimantas Petrauskas

Išsami informacija

Antraštė
Neišvengiama sėkmė
Paantraštė
15 sėkmingo gyvenimo ingredientų
Autorius
Rimantas Petrauskas
ISBN
978-609-437-429-6
Leidimo metai
2022
Puslapių skaičius
328
Įrišimas
Kietas
Formatas
22x15x2,9 cm
Svoris
300 g